Apie ką yra serialas ,,Sužeisti paukščiai”?

Viena iš intriguojančių bei kvapą gniaužančių dramų, kurią yra rekomenduojama peržiūrėti kiekvienam dramos mėgėjui yra serialas Sužeisti paukščiai. Ši istorija pavergia kiekvieno žiūrovo širdį, taigi neperžiūrėti viso serialo iki galo tiesiog negalėsite. Tad šiame straipsnyje trumpai aptarsime apie ką yra serialas ,,Sužeisti paukščiai“, pristatysime netikėtą siužeto liniją ir pagrindinius herojus.

„Elif“ serijos gamintojų projektas

“Pažeisti paukščiai“ yra „Elif“ serijos gamintojų projektas, kuris pasiekė sėkmės visoje planetoje. Tai yra tam tikras naujos serijos kokybės ir kiekybės garantas iš jų dirbtuvių. Tema yra aktuali ir draskanti širdį, o dėmesys sutelktas į vaikus, kuriuos piktadariai gatvėje naudoja elgetauti.

Siužeto linija

Istorija seka du našlaičius, bėgančius nuo negailestingo nusikaltėlio, bandančio sukurti naują gyvenimą Stambule. Sužeisti paukščiai sukasi aplink brolį ir seserį tarp dviejų pasaulių: jų gimimo gatvių ir prabangių Metehanoglu šeimos vilų.

Meryem yra stipri, graži jauna moteris, pastaruosius penkerius metus auginusi „jaunesnįjį brolį“ Ömerį. Jos patėvis Durmusas ketino parduoti vaiką, tačiau jam nespėjus užbaigti pardavimo, jis buvo nuvežtas į kalėjimą.

Meryemui pavyko išgelbėti Ömerį nuo gatvės dirbant dieną ir naktį, kad būtų užtikrintas orus jų abiejų gyvenimas. Nors ji žino, kad berniukas yra įtakingo pramonininko sūnus ir kad jis buvo pagrobtas kovoje dėl valdžios dėl šeimos imperijos valdymo, jos toli gražu nėra jos pasąmonėje.

Ryšys su jo biologinio tėvo pasauliu atvedė Ömerį ir Meryemą į nuotykius, nes jie netikėtai susijungia su Leventu, vyru, kuris manė, kad daugiau niekada nematys savo sūnaus.

Pagrindiniai serialo aktoriai

Žavų berniuką Omerį vaidina Emre Mete Sönmez, kuriam tai yra pirmoji vaidybos patirtis. „Inci“ serijos prodiuseris Gulenas sako: „Berniukas yra tikras auksas. Visi aktoriai jį iškart įsimylėjo, o jo talentas seka Isabella Damla iš „Elif“ serijos tais metais. “Jo aukos seserį įkūnija gražuolė Gizem Arıkan.

Šiame seriale taip pat vaidina vienas gražiausių turkų naujosios kartos aktorių Ali Yasinas Özegemenas, dirbęs modeliu ir dalyvavęs „Turkish Big Brother“ konkurse. Vėlgi, neigiamus vaidmenis priims ankstyvas Cemre’as Melisas Çınaras, kurį mes taip pat žiūrėjome seriale „Elif“ kaip Arzu.

Apibendrinant
Straipsnyje aptarėme vieną iš populiariausių dramos serialų ,,Sužeisti paukščiai”, kuris pasiekė sėkmės visoje planetoje. Trumpai pristatėme serialo siužeto liniją, jos pagrindinius herojus bei aktorius, kurie vaidino šiame seriale. Taigi, rekomenduojame peržiūrėti šį serialą kiekvienam, kuris mėgsta pasinerti į kitokią atmosferą ir pabandyti suprasti kitų jausmus.
Serialą „Sužeisti paukščiai“ galite peržiūrėti kino platformoje filmai.life.

Panašūs įrašai

Kokybiški prezervatyvai ne visada būna brangūs

Dar tik nesenai pradėjote lytinius santykius? Ne daug žinote apie jų sukeliamas pasekmes? Nors jaunuoliams tai atrodo ypač malonus „užsiėmimas“, vertėtų žinoti, kad lytiniai...

Plaukų dažymo sruogelėmis žingsniai

Dažymas sruogelėmis niekuomet neišeina iš mados. Atsiranda vis naujų technikų kaip galima jomis pabrėžti bruožus, vizualiai padidinti plaukų apimtį ar paryškinti natūralią plaukų spalvą....

Lietuvos bankas ir kreditorių kontrolė

Lietuvos bankas ir kreditorių kontrolė Jau ne vienerius metus Lietuvos bankas labai griežtai kontroliuoti oficialių mūsų šalyje veikiančių kreditorių veikla. Turbūt gerai pamenate tuos laikus,...

Paskutinės naujienos