Apie ką yra serialas ,,Sužeisti paukščiai”?

Viena iš intriguojančių bei kvapą gniaužančių dramų, kurią yra rekomenduojama peržiūrėti kiekvienam dramos mėgėjui yra serialas Sužeisti paukščiai. Ši istorija pavergia kiekvieno žiūrovo širdį, taigi neperžiūrėti viso serialo iki galo tiesiog negalėsite. Tad šiame straipsnyje trumpai aptarsime apie ką yra serialas ,,Sužeisti paukščiai“, pristatysime netikėtą siužeto liniją ir pagrindinius herojus.

„Elif“ serijos gamintojų projektas

“Pažeisti paukščiai“ yra „Elif“ serijos gamintojų projektas, kuris pasiekė sėkmės visoje planetoje. Tai yra tam tikras naujos serijos kokybės ir kiekybės garantas iš jų dirbtuvių. Tema yra aktuali ir draskanti širdį, o dėmesys sutelktas į vaikus, kuriuos piktadariai gatvėje naudoja elgetauti.

Siužeto linija

Istorija seka du našlaičius, bėgančius nuo negailestingo nusikaltėlio, bandančio sukurti naują gyvenimą Stambule. Sužeisti paukščiai sukasi aplink brolį ir seserį tarp dviejų pasaulių: jų gimimo gatvių ir prabangių Metehanoglu šeimos vilų.

Meryem yra stipri, graži jauna moteris, pastaruosius penkerius metus auginusi „jaunesnįjį brolį“ Ömerį. Jos patėvis Durmusas ketino parduoti vaiką, tačiau jam nespėjus užbaigti pardavimo, jis buvo nuvežtas į kalėjimą.

Meryemui pavyko išgelbėti Ömerį nuo gatvės dirbant dieną ir naktį, kad būtų užtikrintas orus jų abiejų gyvenimas. Nors ji žino, kad berniukas yra įtakingo pramonininko sūnus ir kad jis buvo pagrobtas kovoje dėl valdžios dėl šeimos imperijos valdymo, jos toli gražu nėra jos pasąmonėje.

Ryšys su jo biologinio tėvo pasauliu atvedė Ömerį ir Meryemą į nuotykius, nes jie netikėtai susijungia su Leventu, vyru, kuris manė, kad daugiau niekada nematys savo sūnaus.

Pagrindiniai serialo aktoriai

Žavų berniuką Omerį vaidina Emre Mete Sönmez, kuriam tai yra pirmoji vaidybos patirtis. „Inci“ serijos prodiuseris Gulenas sako: „Berniukas yra tikras auksas. Visi aktoriai jį iškart įsimylėjo, o jo talentas seka Isabella Damla iš „Elif“ serijos tais metais. “Jo aukos seserį įkūnija gražuolė Gizem Arıkan.

Šiame seriale taip pat vaidina vienas gražiausių turkų naujosios kartos aktorių Ali Yasinas Özegemenas, dirbęs modeliu ir dalyvavęs „Turkish Big Brother“ konkurse. Vėlgi, neigiamus vaidmenis priims ankstyvas Cemre’as Melisas Çınaras, kurį mes taip pat žiūrėjome seriale „Elif“ kaip Arzu.

Apibendrinant
Straipsnyje aptarėme vieną iš populiariausių dramos serialų ,,Sužeisti paukščiai”, kuris pasiekė sėkmės visoje planetoje. Trumpai pristatėme serialo siužeto liniją, jos pagrindinius herojus bei aktorius, kurie vaidino šiame seriale. Taigi, rekomenduojame peržiūrėti šį serialą kiekvienam, kuris mėgsta pasinerti į kitokią atmosferą ir pabandyti suprasti kitų jausmus.
Serialą „Sužeisti paukščiai“ galite peržiūrėti kino platformoje filmai.life.

Panašūs įrašai

Kaip išsirinkti tinkamas padangas vasarai?

Naujų padangų pirkimas gali būti bauginanti patirtis. Jūs susiduriate su nuostabiu prekių ženklų, Bridgestone, dydžių ir padangų tipų pasirinkimu, todėl lengva supainioti. Tačiau nesijaudinkite:...

Terasos įrengimas, ką reikia žinoti?

Patogus ir komfortiškas gyvenimas yra daugelio žmonių siekiamybė. Tai liečia tiek mūsų bustus tiek ir kitus daiktus, kuriais naudojamės kasdien. Būtent dėl to, nuosavų...

Skusti ar nesiskusti – štai koks klausimas

Mada yra nepastovus dalykas. Tačiau perteklinės augmenijos pašalinimas jau seniai įtrauktas į privalomų kosmetinių procedūrų sąrašą. Daugelis žmonių turi nepageidaujamų plaukų. O jų pašalinimas...

Paskutinės naujienos