Ar sveikiau yra naudoti reguliuojamo aukščio stalą?

Žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie savo stalų, ir kyla klausimas, kaip padaryti, kad darbo procesas būtų kuo efektyvesnis ir sveikesnis. Mes visi esame skirtingų ūgių, tačiau šiuolaikiniai biuro stalai turi standartinį nereguliuojamą aukštį. Kad kūnas darbo metu būtų patogioje padėtyje, baldai turi atitikti mūsų kūno geometriją. Todėl, ypač aukštiems žmonėms, svarbi galimybė sureguliuoti stalo aukštį. Be to, jei sėdite ant tinkamos ergonomiškos kėdės arba paprastai dirbate stovėdamas, kad išvengtumėte sėslaus gyvenimo būdo pasekmių (skoliozė, venų išsiplėtimas, išsikišimas ir išvarža), jums taip pat reikia nestandartinio aukščio stalo.

Yra keli galimi stalo aukščio reguliavimo variantai:

Stalas su mechaniniu aukščio reguliavimu.
Jei prie stalo dirba tik vienas žmogus ir jis nuolat arba sėdi ant kėdės, arba visą dieną praleidžia stovėdamas, tada jam pakaks vieną kartą pakoreguoti stalo aukštį pagal savo aukštį.

Stalas su elektriniu aukščio reguliavimu
Žmogaus kūnui reikia judesio, todėl idealus variantas organizuoti darbo procesą būtų pakeisti laikyseną dienos metu – atsisėsti ant tinkamos kėdės ir atsistoti.

Tačiau norint pakaitomis stovėti ir sėdėti, reikia skirtingo stalo aukščio. Todėl norint greitai ir lengvai sureguliuoti stalo aukštį, patogiausias sprendimas stalas su elektriniu reguliavimu.

Reguliuojamas vaikų ar mokinių stalas
Vaikai yra ypatingai didelė kategorija žmonių, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami prie stalo.
Mokiniai daugiau nei suaugusieji dirba prie stalo – rašo ar piešia. Todėl be reguliuojamo aukščio jiems taip pat labai svarbu galimybė reguliuoti stalviršio kampą.

Taisyklingas horizontalus stalas priverčia vaiką atsiremti į darbinį paviršių ir pasvirti.
Pakeliami stalai kartu su gera ortopedine mokyklos kėde leidžia vaiko kūnui būti kiek įmanoma atsipalaidavusiam, o raumenų tonusas tolygiai pasiskirsto po visą kūną. Dėl to susiformuoja sveika laikysena, vaikas turi daugiau energijos mokymuisi ir kūrybai.

Panašūs įrašai

Paskola svajonių būstui įsigyti

Paskola būstui įsigyti šiuo metu labai aktuali dažnam Lietuvos piliečiui. Turbūt kiekvienas asmuo svajonių būstą, tačiau iškart susiduria su didžiausia problema - pinigai. Iš...

Interneto paslaugą nėra taip lengva užsakyti

Interneto pasirinkimo galimybės yra didelės, nes Lietuvoje jį siūlo tiek mobiliojo ryšio operatoriai, tiek ir pagrindiniai interneto tiekėjai. Ne paslaptis, kad Vilniuje pasirinkimas yra...

Metalinės tvoros priežiūra, ką reikia žinoti?

Žmonės mėgsta metalines tvoras dėl jų estetinio patrauklumo, metalo garso, struktūros bei ilgaamžiškumo. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos metalinės tvoros gali tarnauti ilgus dešimtmečius. Tačiau...

Paskutinės naujienos