Ar sveikiau yra naudoti reguliuojamo aukščio stalą?

Žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie savo stalų, ir kyla klausimas, kaip padaryti, kad darbo procesas būtų kuo efektyvesnis ir sveikesnis. Mes visi esame skirtingų ūgių, tačiau šiuolaikiniai biuro stalai turi standartinį nereguliuojamą aukštį. Kad kūnas darbo metu būtų patogioje padėtyje, baldai turi atitikti mūsų kūno geometriją. Todėl, ypač aukštiems žmonėms, svarbi galimybė sureguliuoti stalo aukštį. Be to, jei sėdite ant tinkamos ergonomiškos kėdės arba paprastai dirbate stovėdamas, kad išvengtumėte sėslaus gyvenimo būdo pasekmių (skoliozė, venų išsiplėtimas, išsikišimas ir išvarža), jums taip pat reikia nestandartinio aukščio stalo.

Yra keli galimi stalo aukščio reguliavimo variantai:

Stalas su mechaniniu aukščio reguliavimu.
Jei prie stalo dirba tik vienas žmogus ir jis nuolat arba sėdi ant kėdės, arba visą dieną praleidžia stovėdamas, tada jam pakaks vieną kartą pakoreguoti stalo aukštį pagal savo aukštį.

Stalas su elektriniu aukščio reguliavimu
Žmogaus kūnui reikia judesio, todėl idealus variantas organizuoti darbo procesą būtų pakeisti laikyseną dienos metu – atsisėsti ant tinkamos kėdės ir atsistoti.

Tačiau norint pakaitomis stovėti ir sėdėti, reikia skirtingo stalo aukščio. Todėl norint greitai ir lengvai sureguliuoti stalo aukštį, patogiausias sprendimas stalas su elektriniu reguliavimu.

Reguliuojamas vaikų ar mokinių stalas
Vaikai yra ypatingai didelė kategorija žmonių, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami prie stalo.
Mokiniai daugiau nei suaugusieji dirba prie stalo – rašo ar piešia. Todėl be reguliuojamo aukščio jiems taip pat labai svarbu galimybė reguliuoti stalviršio kampą.

Taisyklingas horizontalus stalas priverčia vaiką atsiremti į darbinį paviršių ir pasvirti.
Pakeliami stalai kartu su gera ortopedine mokyklos kėde leidžia vaiko kūnui būti kiek įmanoma atsipalaidavusiam, o raumenų tonusas tolygiai pasiskirsto po visą kūną. Dėl to susiformuoja sveika laikysena, vaikas turi daugiau energijos mokymuisi ir kūrybai.

Panašūs įrašai

Kreditai visiems

Kreditai internetu visiems bedarbiams  nėra naujiena. Jau daugelis žmonių džiaugiasi taip išsprendę savo finansines problemas ir sėkmingai susitvarkę gyvenimus. Tiek ilgalaikis kreditas, tiek greitasis...

Šilumos siurblių privalumai

Ar žinote, kad šildydami namus kietu kuru, dujomis ar dyzelinu, teršiate aplinką tiek pat kiek vairuodami seną taršų automobilį? Dabar yra tinkamiausias laikas apsvrstyti...

Darbas užsienyje – dėl ko dažniausiai nerimaujama?

Galvojant apie darbą užsienyje galima susidurti ir su abejonėmis, kurių vediniems, nebūtinai pavyksta pasiryžti tokiam sprendimui. Natūralu, jog nežinomybė ruošiantis išvykti į nepažįstamą šalį...

Paskutinės naujienos