Ar sveikiau yra naudoti reguliuojamo aukščio stalą?

Žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie savo stalų, ir kyla klausimas, kaip padaryti, kad darbo procesas būtų kuo efektyvesnis ir sveikesnis. Mes visi esame skirtingų ūgių, tačiau šiuolaikiniai biuro stalai turi standartinį nereguliuojamą aukštį. Kad kūnas darbo metu būtų patogioje padėtyje, baldai turi atitikti mūsų kūno geometriją. Todėl, ypač aukštiems žmonėms, svarbi galimybė sureguliuoti stalo aukštį. Be to, jei sėdite ant tinkamos ergonomiškos kėdės arba paprastai dirbate stovėdamas, kad išvengtumėte sėslaus gyvenimo būdo pasekmių (skoliozė, venų išsiplėtimas, išsikišimas ir išvarža), jums taip pat reikia nestandartinio aukščio stalo.

Yra keli galimi stalo aukščio reguliavimo variantai:

Stalas su mechaniniu aukščio reguliavimu.
Jei prie stalo dirba tik vienas žmogus ir jis nuolat arba sėdi ant kėdės, arba visą dieną praleidžia stovėdamas, tada jam pakaks vieną kartą pakoreguoti stalo aukštį pagal savo aukštį.

Stalas su elektriniu aukščio reguliavimu
Žmogaus kūnui reikia judesio, todėl idealus variantas organizuoti darbo procesą būtų pakeisti laikyseną dienos metu – atsisėsti ant tinkamos kėdės ir atsistoti.

Tačiau norint pakaitomis stovėti ir sėdėti, reikia skirtingo stalo aukščio. Todėl norint greitai ir lengvai sureguliuoti stalo aukštį, patogiausias sprendimas stalas su elektriniu reguliavimu.

Reguliuojamas vaikų ar mokinių stalas
Vaikai yra ypatingai didelė kategorija žmonių, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami prie stalo.
Mokiniai daugiau nei suaugusieji dirba prie stalo – rašo ar piešia. Todėl be reguliuojamo aukščio jiems taip pat labai svarbu galimybė reguliuoti stalviršio kampą.

Taisyklingas horizontalus stalas priverčia vaiką atsiremti į darbinį paviršių ir pasvirti.
Pakeliami stalai kartu su gera ortopedine mokyklos kėde leidžia vaiko kūnui būti kiek įmanoma atsipalaidavusiam, o raumenų tonusas tolygiai pasiskirsto po visą kūną. Dėl to susiformuoja sveika laikysena, vaikas turi daugiau energijos mokymuisi ir kūrybai.

Panašūs įrašai

Kiek gali kainuoti židinio įrengimas?

Židinys gali būti pagrindinis bet kurio kambario interjero taškas, todėl svarbu pasirinkti tinkamą, kad papildytumėte norimą atmosferą. Naujo židinio kaina priklauso nuo kokybės, modelio,...

Kaip dažnai reikia keisti automobilio alyvą c vairavimo kategorijos automobiliams?

Atėjus laikui pakeisti alyvą, galite tai padaryti patys ir iš naujo nustatyti alyvos valdymo sistemą, kaip nurodyta naudotojo vadove. Žinodami šį procesą ir apsilankę...

Norintiems naujos įmonės būtina viską gerai apgalvoti

Ketinantiems imtis kažkokio verslo vertėtų gerai viską apmąstyti. Ypač svarbu kruopščiai pasidomėti veiklos įteisinimo subtilybėmis. Mat, vyksta daug diskusijų, kurių metu pabrėžiama, kad jo...

Paskutinės naujienos