Ar žinote kokios makiažo tendencijos vyrauja šiemet?

Ilgą laiką dalį veido teko dengti kauke, tačiau karantino ribojimams laisvėjant, daugelis nevengia vietoj lūpų balzamo pasigražinti ryškesniais lūpdažiais. Atėjo laikas puoštis ir vėl grįžti prie spalvotų makiažo palečių!

Kiekvienais metais mus pasiveja vis naujos makiažo tendencijos. Jei šių metų tendencijų dar pasivyti nespėjote, pats laikas su jomis susipažinti. Taigi, su kokiais makiažo sprendimais šiemet tikrai neprašausite?

Grafinis akių pavedimas

Akių pravedimas – elegantiškas sprendimas kiekvienai. Daugelis pasakytų, kad tai tokia pati klasika kaip raudonos lūpos. Visgi šiais metais populiarus kiek kitoks akių pravedimas nei daugelis yra pripratę. Ryškios, išlenktos, įvairiausių formų linijos užvaldė pasaulį, todėl dabar išraiškingos ir lengvai pastebimos akys – pagrindinis šių metų akcentas.

Spindinčios odos efektas

Populiarėja vis natūralesnis įvaizdis, todėl sunkiomis makiažo bazėmis, pudromis perkrautas veidas nebeatrodo taip patraukliai kaip anksčiau. Dabar ant bangos – lygios, spindinčios ir glotnios veido odos efektas. Puiku, jei Jūsų odos spalva tolygi ir pasižymi natūraliu blizgesiu, tačiau norinčioms paslėpti nežymius trūkumus, padės lengvas Bourjois BB drėkinantis veido kremas su nuostabiu vitaminų kompleksu.

Spalvotas blakstienų tušas

Pamirškite juodos ir rudos spalvos blakstienų tušus. Žaismingesnį įvaizdį susikurti padės ryškesnių spalvų tušai, kuriuos galite derinti su neįprastais ir itin blizgiais akių šešėliais, kurie šiais metais taip pat puikuojasi makiažo tendencijų sąrašuose. Rausvos, žalios, mėlynos, geltonos ir įvairiausių kitų spalvų blakstienų tušai leis išlipti iš rėmų ir pasidžiaugti spalvingais metais.

Raudonų atspalvių lūpos

Klasikinės raudonos spalvos lūpų dažai greičiausiai niekada neišeis iš mados, tačiau šiais metais nebijokite eksperimentuoti su skirtingais šios spalvos atspalviais. Atraskite Jūsų odai tinkančią raudoną ir džiaukitės moterišku ir stilingu įvaizdžiu. Mini gudrybė – jei žinote, kad reikės dėvėti kaukę, rinkitės matinius lūpų dažus, jie išliks ilgiau.

Vešlūs ir sušukuoti antakiai

Per daugelį metų greičiausiai teko pamatyti įvairiausių antakių tendencijų, tačiau išskustiems, ploniems ar nenatūraliems antakiams teks palaukti savo eilės – dabar atėjo laikas vešliems ir tvarkingiems antakiams. Norite atrodyti nepriekaištingai? Sušukuokite antakius į viršų specialiu antakių šepetėliu, išlaikyti juos reikiamoje vietoje padės specialūs geliai, skirti antakių formavimui. Jei turite plonus antakius, vešlių antakių efektą sukurti naudojant antakių pieštukus.

Daugelis per pastaruosius metus susiformavusių makiažo tendencijų yra nukreiptos į akių zoną ir natūralesnį įvaizdį, tačiau drąsios spalvos niekur nedingo! Nebijokite išskirtinių sprendimų ir džiaukitės madingu įvaizdžiu.

Panašūs įrašai

Termoizoliacinės medžiagos

Veiksminga termoizoliacija jokiu būdu nėra tik pareiga vykdyti vis griežtėjančius šilumos izoliavi­mo normatyvus. Juk energijos kaštų taupymas, be jokios abe­jonės, yra naudingas ir pačiam...

Paskolos be kredito patikrinimo

Paskolos be kredito patkrinimo straipsnį pristato: www.paskolosisiskolinusiems.lt Ar galvojate, kad dabartiniai finansinių paslaugų teikėjai paskolas išduoda bet kuriam jų paprašiusiam vartotojui? Ar tikrai manote, kad viskas yra taip paprasta, kaip kai kurie vartotojai kalba?

Ko reikia norint tapti profesionaliu vertėju?

Prireikus vertimo, daugelis neabejodami kreipiasi į vertimo biurus, kuriuose suteikia vertimo paslaugos. Čia puiku tai, kad galima džiaugtis skirtingas kalbas išmanančiais specialistais, kurie ne tik...

Paskutinės naujienos