Automobilių pirkimas ir pardavimas: ką apie juos žinoti?

Automobiliu supirkimas Kaune – pirkėjai ir pardavėjai turėtų žinoti, kad fizinių asmenų (be įgalioto atstovo) transporto priemonių pardavimo MVA nereglamentuoja. Perpardavėjai taip pat turi turėti licenciją ir gali parduoti tik jų pardavimo licencijoje nurodytam perpardavėjui. Jie turi rasti savo verslo liudijimą ten, kur vykdo verslą, ir gauti licenciją pagal parduodamų transporto priemonių tipą. 

 

Transporto priemonės

    

Naujoms transporto priemonėms, įsigytoms iš Niujorko valstijoje registruoto pardavėjo, nuosavybės įrodymas yra gamintojo kilmės sertifikatas (MCO) ir pardavėjo „pardavimo sertifikatas“ (MV-50). Naudotoms transporto priemonėms, įsigytoms iš Niujorko valstijoje registruoto platintojo, nuosavybės teisės įrodymas yra nuosavybės teisės liudijimas (MV-999) arba perleidžiamas registracijos ir pardavėjo sertifikatas (MV-50), skirtas 1972 m. ir vėlesniems modeliams, išduotas pardavėjui, nurodantis, kad nuosavybės teisės perduodamos. .

    

Šioje formoje patvirtinama pirkimo kaina ir nustatomas pardavimo mokestis, mokėtinas transporto priemonės registravimo metu. Jei pardavėjas neužpildys formos, jums bus taikomas pardavimo mokestis pagal dabartinę automobilio tikrąją rinkos vertę.

    

Merilando nuosavybės teise priklauso pirkimo kainai, jums nereikia sąskaitos faktūros, nebent transporto priemonė yra senesnė nei 7 metai ir ji parduota už mažesnę nei buhalterinę vertę. Jei pardavimo kaina yra mažesnė už transporto priemonės balansinę vertę ir transporto priemonė yra senesnė nei 7 metai, reikalinga MVA sąskaita faktūra. Sandoriui atlikti reikės atskiro MVA notaro patvirtinto pirkimo-pardavimo akto (forma Nr. BP-181), kurį pasirašys pirkėjas ir pardavėjas, nebent transporto priemonė yra 7 metų senumo ir neparduota AMA balansine verte. Jei notaro patvirtinta „Pardavimo kortelė“ nepateikiama, o transporto priemonės pirkimo kaina neviršija 500 USD nuo mažmeninės vertės, nurodytos leidinyje „Nacionalinė naudotų transporto priemonių vertė“, MVA priims pavadinime nurodytą pirkimo kainą.

 

Kiti automobiliai

    

Daugelis automobilių prekiautojų gali priversti jus palikti aikštelę su nusipirktu automobiliu, todėl svarbu, kad turėtumėte informaciją apie jus dominančius automobilius, biudžetą, kurį galite sau leisti, ir jūsų mainų vertę. daiktas. jei tokį turite. Turėdami šią informaciją, turite visus įrankius, kurių reikia norint tinkamai prekiauti. Pateikiame 10 patarimų ir strategijų, padėsiančių įsigyti aukščiausios kokybės automobilį už mažiausią kainą.

    

Prieš pirkdami automobilį, palyginkite kainas, patikrinkite skelbimus laikraščiuose ir apsilankykite keliose prekybos vietose ir (arba) privačiuose pardavėjams. Be to, tyrinėkite atstovybių, kuriose ketinate apsilankyti norėdami nusipirkti automobilį, reputaciją. Būtinai apsilankykite pas patikimus pardavėjus, pirmiausia perskaitę atsiliepimus ir peržiūrėję ataskaitas apie bet kurią jūsų svarstomą transporto priemonę. Taip pat verta patikrinti norimų įsigyti automobilių įvertinimus, apžvalgas ir kainas.

 

Prekybos atstovybė

    

Prieš eidami į prekybos atstovybę, surinkite kuo daugiau pagrindinės informacijos apie automobilį, atstovybę ir visus galimus specialius pasiūlymus. Jums bus lengviau, jei taip pat suprasite, kad turite galimybę nusipirkti ir palyginti vietinę atstovybę, taip pat finansavimo ir garantijos galimybes.

    

Sužinokite, kokių tipų automobiliai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą, ir palyginkite skirtingų gamintojų markes ir modelius. Galite ieškoti ir teirautis bet kokios markės, modelio ar metų transporto priemonės kainų.

    

Netrukus po to galite sulaukti daugybės telefono skambučių, el. laiškų ir tekstinių pranešimų iš pardavėjų, tačiau informacijos gavimas iš skirtingų pardavėjų gali padėti derėtis dėl kainų. Naudokite svetainės transporto priemonės vertinimo įrankį, kad sužinotumėte rekomenduojamą transporto priemonės kainą ir pardavėjo sąskaitą, taip pat kainų diapazoną, kurio galite tikėtis prekybos centruose. Galite sužinoti, kiek pardavėjui kainuos įsigyti konkretų modelį ir papildomą įrangą (vadinamą sąskaitos faktūros verte), skaitydami įvairius leidinius ir paslaugas, įskaitant žurnalą „Consumer Reports“, „Edmunds True Market Value“ ir „The Car Book“.

 

Palyginimai

    

Palyginkite visus pardavimo sutartyje nurodytus skaičius, įskaitant automobilio pardavimo kainą, kreditus, nuolaidas, komisinius, mokesčius ir kitas išlaidas, su sumomis, kurias tikėjotės sumokėti ir (arba) sumomis, kurias nurodė pardavimo komanda. Įvertinkite savo naują automobilį prieš derėdamasis dėl mainų ar finansavimo. Nors greičiausiai derėsitės dėl automobilio kainos, jums gali tekti derėtis ir dėl kitų sandorio aspektų, įskaitant finansavimo sąlygas ir mainų vertę.

    

Pardavimo sutartis, dar vadinama transporto priemonės pirkimo sutartimi, apima išsamią jūsų transporto priemonės mokėjimo ir finansavimo informaciją. Kaip ir pirkėjo užsakyme, jame išsamiai aprašomos visos visos pirkimo kainos, kurią mokėsite už transporto priemonę, komponentai. Jame taip pat pateikiama informacija apie jus kaip klientą ir pardavėją, iš kurio perkate transporto priemonę. Šiame dokumente nurodyta automobilio pardavimo kaina, odometras, valstybinis numeris, VIN ir pagaminimo metai, automobilio markė ir modelis.

    

Pirkėjo užsakyme taip pat turi būti nurodytas transporto priemonės VIN. Kai pardavėjas siūlo transporto priemonę „tokią, kokia yra“, Pirkėjo vadove turite pažymėti langelį šalia informacijos „Tokia, kokia yra – nėra pardavėjo garantijos“. Jei pažymėkite langelį „kaip yra“.

 

d, užtikrinti, kad visi žodiniai pažadai, pavyzdžiui, pažadai suremontuoti transporto priemonę arba atšaukti pardavimą, jei nesate patenkinti, būtų įrašyti Pirkėjo vadove.

    

Tačiau jei aiškiai pasakysite, kad suprantate, kad mažmenininkas turi užsidirbti pinigų, galite pagreitinti procesą ir užbaigti pardavimą su minimaliomis grąžomis ir grąžinimu. Nors galite gauti išorinio finansavimo pasiūlymų iš bankų ar kitų skolintojų, kurie skamba kaip geri automobilių paskolos pasiūlymai, naujų automobilių finansavimas iš gamintojų paskolų skyriaus beveik visada yra geriausias pasiūlymas. Jei galite pavogti šiuos privalumus iš savo pardavimo atstovo, tikėtina, kad atstovas jais pasidalins su jumis, jei tik šiandien nusipirksite šį įrenginį.

 

Nebijokite teirautis

    

Paklauskite pardavėjo, kaip priartėti prie tos kainos, ir pažiūrėkite, ką grąžins. Jei pamatę apžiūros rezultatus nuspręsite pirkti iš atstovo, pagal numatomą remonto kainą galėsite derėtis dėl automobilio kainos.

    

Automobilių pirkėjai šiandien visada siekia sutaupyti, o jei automobilį įsigijote per pastarąjį dešimtmetį, žinote, kad mėnesinės įmokos gali turėti didžiulį skirtumą lyginant lizingą ir finansavimą. Ilgesnės paskolos sąlygos gali kilti pagunda gauti mėnesinę įmoką ten, kur jos reikia, tačiau mokėsite daugiau palūkanų ir turėsite daugiau skolos, nei vertas jūsų automobilis.

 

Pabaigai

    

Esmė ta, kad nelaukite konkretaus išpardavimo, kad nusipirktumėte naują automobilį, jei esate pasiruošę. Tačiau tiesa ta, kad geriausias laikas pirkti naują automobilį yra anksčiau, nei jums jo prireikė. Automobilio pirkimas gali gąsdinti, tačiau tinkamai ištyrę ir pasiruošę tikrai nepasigailėsite.

Panašūs įrašai

Nuo ko pradėti skyrybas Aglijoje?

UK teisininkai Skyrybos yra neišsemiama, tačiau kartu ir labai nemaloni tema. Deja, tačiau sakoma, kad maždaug kas antra šeima išyra, o tai tikrai dideli skaičiai....

Lengvatinės verslo paskolos

Siekiant suvaldyti pasaulinę COVID-19 pandemiją, nemažai iššūkių kyla ir įvairiems verslo sektoriams, kuriems svarbu ne tik išlaikyti darbo vietas, bet ir sumažinti patiriamus nuostolius,...

Modernūs baldai virtuvei

Tie, kas gamina baldus virtuvei, dažnai susiduria su užsakymais, kurie ne iki galo aiškūs patiems šeimininkams. Vienas tokių yra „noriu modernios virtuvės“. Labai dažnai...

Paskutinės naujienos