Buitiniai vandens filtrai: ką pasirinkti?

Kadangi yra keletas vandens filtrų rūšių , vandens filtrai turi atsižvelgti į kainą, efektyvumą ir sistemos naudojimo paprastumą. Namų ūkis, kuris naudoja daug vandens, gali apsvarstyti galimybę įsigyti kokybišką filtrą, kad būtų užtikrintas ilgesnis naudojimas.

    

Štai kodėl būtina išbandyti vandenį, siekiant nustatyti, kuris filtras geriausiai tinka vandenyje esantiems teršalams. Tačiau atvirkštinio osmoso filtrai yra tikrai geriausi, kai kalbama apie vandens grynumą ir idealiai tinka, jei jūsų namuose naudojamame vandenyje yra daug teršalų. Joks filtras ar apdorojimo sistema nepašalina 100 % visų teršalų iš vandens, todėl prieš apsipirkdami turite suprasti, kam skirtas filtras (žr. 1 veiksmą).

Teršalai

    

Jei norite net priartėti prie tobulo vandens filtro paieškos, turite žinoti, kokie teršalai yra vandenyje, kurie yra svarbiausi filtravimui, kokias funkcijas norite, kad jūsų filtravimo sistema atliktų ir kokio tipo filtro jums reikia. . y ko reikia jūsų namams Filtruoto vandens kiekis ir jūsų biudžetas. Juos atradę, galėsite pasirinkti savo poreikius atitinkantį filtro tipą, nesvarbu, ar tai būtų viso namo vandens filtras, filtras po kriaukle ar stalviršio filtras. Norėdami suprasti, kas tinka jūsų poreikiams, atlikite kelis paprastus veiksmus, analizuodami vandens tiekimą, naudojimą, filtro kokybę, kainą ir papildomas funkcijas.

    

Todėl vartotojams gali būti sunku rasti tinkamo tipo geriamojo vandens filtrą, kuris atitiktų jų namus, gyvenimo būdą ir biudžetą. Žmonės dažnai klysta rinkdamiesi tinkamiausią vandens filtrą atsižvelgdami į poreikius ir tinklo parametrus. „Schultz Soft Water“ žino, kad įsigyto filtro tipas gali turėti įtakos vandens, patenkančio į jūsų namus, kokybei ir kiekiui.

    

Galite išbandyti savo vandens sistemą naudodami namų vandens bandymo rinkinį, kad nustatytumėte, ar jums reikia filtravimo sistemos. Jei nesate tikri, išbandykite savo vandenį arba nusipirkite namų vandens tyrimo rinkinį, tačiau įsitikinkite, kad jame nėra švino, o tai yra vienintelis dalykas, kurio nenorite prarasti. Galite rasti filtrų, kurie sumažina švino kiekį vandenyje, bet jei nerimaujate dėl švino galimybės vandenyje, kreipkitės į specialistą, kad jį patikrintų. Jei jums reikia konkrečios informacijos apie vandentiekio vandenį, o ne tik vandens tiekimą, išbandykite vandenį savo namuose.

 

Vandens šaltiniai

    

Nebūtina turėti elegantiškiausio filtro rinkoje, todėl pirmiausia turite patikrinti vandens šaltinį, kad išvengtumėte klaidų. Žinoma, galite jį derinti su anglies filtru ir tai suteiks jums vieną geriausių namų vandens filtravimo sistemų. Šias angliavandenių filtrų sistemas reikia keisti tik kas 5 metus arba kas 600 000 galonų vandens, todėl šie filtrai yra vienas mažiausiai priežiūros reikalaujančių sprendimų rinkoje.

    

SoftPro 5 metų vandens filtravimo sistema yra mažai priežiūros reikalaujantis viso namo anglies filtras, kuris per penkerius metus gali filtruoti nuo 600 000 iki 1 000 000 galonų vandens. Aukščiausios kokybės 4,5″ x 20″ anglies kasetės pakaks nuo 100 000 iki 150 000 galonų įprastu miesto vandens tiekimu. SpringWell sistemos yra puikus būdas išvalyti privačių šulinių vandenį ir apima pažangiausias vandens filtravimo technologijas. Viso namo vandens filtras, dažnai vadinamas įvadiniu maišytuvu, yra sistema, sumontuota pagrindinėje vandentiekyje, patenkančioje į namus.

    

Viso namo filtras yra prijungtas prie pagrindinio vandentiekio, patenkančio į jūsų namus, kad visi jūsų namuose esantys vandens balionėliai – maišytuvai, tualetai, dušai, tualetai, virtuvė, skalbykla – tiektų išvalytą vandenį. Ši sistema filtruos visą vandenį, kuris praeina per kriaukles, vonias, dušus, skalbimo mašinas, maišytuvus ir kt. Filtravimo sistema užtikrina, kad visada gausite švaresnį ir sveikesnį vandenį, pašalindama iki 99,99 % nešvarumų.

 

Ultravioletinė (UV) dezinfekcija

    

Ultravioletinė (UV) dezinfekcija sunaikina iki 99,9 % kenksmingų mikrobų vandentiekio ar šulinio vandenyje, o priežiūra yra gana paprasta. „Aquasana Whole House“ filtras ir oro kondicionierius, sudarytas iš anglies ir KDF filtravimo priemonių bei nukalkinimo priemonių, ypač gerai pašalina chlorą ir nuosėdas iš geriamojo vandens.

    

Nors jie paprastai yra gana sudėtingi, kaip „Aquasana Whole House Well“ vandens filtrų sistema, jie tikriausiai yra geriausias pasirinkimas, jei jums tiesiog reikia visų sprendimų. Staliniai vandens filtrai – Lengva montuoti, tarnauja ilgiau nei maišytuvo filtrai ir gali perjungti filtruotą ir nefiltruotą vandenį. Namuose ir parduotuvėse dažniausiai sutinkami filtrai: vandens filtrų ąsočiai, galiniai arba maišytuvo filtrai, maišytuve įmontuoti filtrai, stalviršio filtrai, filtrai po kriaukle ir vandens valymo įrenginiai.

 

UV vandens filtravimas

    

Dažnai geriausias sprendimas yra viso namo vandens filtravimo (vandens minkštiklio, kuris sumažina vandens kietumą ir UV vandens filtravimo, kad pašalintų virusus ir bakterijas) ir atvirkštinio osmoso filtravimo sistemos, esančios po virtuvės kriaukle, derinys, skirtas geriamajam ir virimo vandeniui. Tuo tarpu, jei norite tiesiog filtruoti geriamąjį vandenį, gali pakakti geriamojo vandens sistemos po kriaukle arba mažesnio stalviršio. Galbūt filtravimo sistema, kuri užtikrina didelį pajėgumą visam namui, arba filtravimo sistema, kuri gamina tik geriamąją vatą er. Laimei, norint pašalinti kenksmingus teršalus daug nereikia, užtenka palyginti nedidelės investicijos, vadinamos geru vandens filtru.

 

    

Planuodami pirkti filtrus, įsitikinkite, kad žinote paklausos specifikacijas, kurias pateikia jūsų namuose esančių prietaisų ir vandens balionėlių gamintojas. Jei nuspręsite naudoti kitą sistemą, rekomenduojame įsigyti tik trečiųjų šalių patikrintus ir NSF sertifikuotus filtrus. Kai kuriems NSF vandens teršalams pašalinti rekomenduojame Austin Springs trečiųjų šalių patikrintą ir NSF sertifikuotą viso namo filtrą (Nr. 42 ir Nr. 53). 

 

Pabaigai

 

Keturių pakopų SpringWell sistemos filtravimo procedūra užtikrina, kad visos vandens išleidimo angos jūsų namuose būtų švarios ir tinkamos nuolatiniam naudojimui. Plačiau Pribus.lt.

Panašūs įrašai

Kreditai visiems

Kreditai internetu visiems bedarbiams  nėra naujiena. Jau daugelis žmonių džiaugiasi taip išsprendę savo finansines problemas ir sėkmingai susitvarkę gyvenimus. Tiek ilgalaikis kreditas, tiek greitasis...

Rinkitės keliones Lietuvoje

Visos patirtys gyvenime leidžia ko nors išmokti, pasisemti idėjų, kartais atsipalaiduoti ir pasidžiaugti naujais įspūdžiais. Žinoma, nutinka ir nemalonių dalykų, tačiau kelionės visuomet pasiteisina...

Pripučiami vaikiški baseinai Jūsų namų kiemui

Rinkoje yra tiek daug pasirinkimų, vaikiški baseinai – gali turėti nuo ​​purslų trinkelių iki pripučiamų baseinų visai šeimai. Skirtingai nuo karkasinių baseinų, vaikų ir...

Paskutinės naujienos