Interneto paslaugą nėra taip lengva užsakyti

internetas vilniujeInterneto pasirinkimo galimybės yra didelės, nes Lietuvoje jį siūlo tiek mobiliojo ryšio operatoriai, tiek ir pagrindiniai interneto tiekėjai. Ne paslaptis, kad Vilniuje pasirinkimas yra dar didesnis, tačiau ir kituose miestuose yra nemažai kitų bendrovių, kurios gali pasiūlyti interneto ryšių paslaugas. Atkreiptinas dėmesys, kad daugelis žmonių, rinkdamiesi planą, dažnai prašauna pro šalį dėl paprastos priežasties – žinių trūkumo. Didžiulė klaida būtų užsakyti interneto paslaugą prieš tai nepasidomėjus ar tai ką užsakote, yra kokybiška. Svarbiausius akcentus, kuriuos būtina suderinti ir išsiaiškint prieš pasirašant sutartį – aptariame žemiau.

Rinkitės tokį terminą, kuris nebūtų per daug ilgas. Kai kurie interneto ryšio tiekėjai dažnai siūlo ilgalaikes sutartis, tačiau klientai tame nieko blogo nemato. Tai nėra gerai. Štai, jeigu jūs sutartį sudarysite 5 metams, tuomet tai, ką gausite, turėsite naudoti 5 metus. Tai reiškia, kad sutarties nutraukti negalėsite. Kame problema? Per tuos metus interneto tiekėjo įranga gali būti atnaujinta, o tai reiškia, kad ateityje gali būti siūlomas dar spartesnis internetas už mažesnę kainą. Jūs negalėsite nutraukti sutarties anksčiau laiko ir užsisakyti iš naujo. Tad, geriausia būtų interneto sutartį sudaryti neilgesniam nei 2 metų terminui.

Išsiaiškinkite kokios spartos internetą gausite. Jums reikėtų bent jau minimalių žinių apie interneto spartą. Kuo jis bus lėtesnis, tuo mažiau galimybių – lėtai užkraus interneto svetaines, sunkiai matysite filmus internete, o ką jau kalbėti apie tiesiogines transliacijas. Dėl to reikėtų dairytis bent jau į vidutinės spartos internetą.

Jeigu jums nerūpi populiariausių interneto tiekėjų pasiūlymai ir apsiribojate tik su mobiliuoju internetu, tuomet atminkite, kad už jį mokate bene daugiausiai. Kalba eina apie mobiliojo ryšio operatorių siūlomus planus. Su jais esate šiek tiek apriboti – negalite išnaudoti daugiau duomenų nei nurodyta plane.

Užsakydami interneto paslaugą, būkite įsitikinę, kad paslaugų teikėjas ją galės pajungti tinkamai. Yra vietovių Lietuvoje, kur tiesiog nėra galimybės pajungti kokybiško interneto. Tad, pasiteiraukite ar jūs nekliūnate į tą teritoriją.

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie interneto paslaugas, tuomet myplan.lt jums tikrai galės pagelbėti!

Panašūs įrašai

Maršruto savikainos optimizavimas

Išlaidų maršruto optimizavimas skiriasi nuo maršruto optimizavimo, kuriame atsižvelgiama tik į atstumą ar laiką. Kainomis pagrįstas maršruto optimizavimas yra naudingas realiame pasaulyje, nes jis...

Ar sveikiau yra naudoti reguliuojamo aukščio stalą?

Žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie savo stalų, ir kyla klausimas, kaip padaryti, kad darbo procesas būtų kuo efektyvesnis ir sveikesnis. Mes visi esame...

Kokybiški prezervatyvai ne visada būna brangūs

Dar tik nesenai pradėjote lytinius santykius? Ne daug žinote apie jų sukeliamas pasekmes? Nors jaunuoliams tai atrodo ypač malonus „užsiėmimas“, vertėtų žinoti, kad lytiniai...

Paskutinės naujienos