Išvyka baidarėmis – viena populiariausių vasaros pramogų lietuvių tarpe

Žiemą gerai, žiemą būna Kalėdos. O vasarą – dar geriau! Grynas oras, švelnus vėjelis ir – baidarės! Baidares.com atstovai, rimtai kibę į prasidėjusį inventoriaus rezervacijos sezoną ir, remdamiesi ankstesnių metų patirtimi, nedvejodami teigia, jog ši veikla įtraukiama į vis dažnesnės lietuvių šeimos ar bičiulių kompanijos  vasaros planus. Dėl kokių priežasčių ši pramoga taip sparčiai populiarėja?

Internete pilna skelbimų, kurių tekstas siūlo plaukti baidare: o kur dar patrauklūs paveikslėliai – atsisakyti tiesiog neįmanoma! Tačiau nenustebkite, jog, surinkus skelbime nurodytą numerį, baidares.com ar kitas paslaugo teikėjas atsiprašys ir praneš, jog laisvų vietų jūsų pageidaujamu laiku nėra (ne paslaptis, jog populiariausi išlieka savaitgaliai). Kuo vasarotojus vilioja išvykos baidarėmis?

Aktyvus poilsis. Džiugi tendencija, jog vis populiaresnis tampa aktyvus laisvalaikio leidimas (stalo žaidimai – puiku, tačiau šia veikla geriau užsiiminėti žiemą, o ne vasaros naktimis prie laužo). Baidarės – viena tų veiklų, kuri, matyt, lietuviams labiausiai „prilipo“ (nepriklausomai nuo jų statuso, lyties, amžiaus, gyvenamosios vietos bei kitų faktorių). Tiesa, ruošiantis baidarių žygiui, būtina gerai įvertinti savo jėgas. Jei nori lengvo fizinio krūvio ar nedegi kelias paras mojuoti irklais ir grumtis su gamtos stichijomis, rinkis pradedantiesiems pritaikytą maršrutą (kaip sakoma, nereikia šokti aukščiau bambos).

Buvimas gamtoje. Per vasaros atostogas ar savaitgalių metu norisi pabėgti kuo toliau nuo kasdienės aplinkos. Baidarės – kone geriausias scenarijus. Baidarių nuomotojai siūlo ne tik platų inventoriaus pasirinkimą, bet ir plaukimui pritaikytus maršrutus, leidžiančius susipažinti su įvairiais šalies kampeliais bei pažvelgti į juos kitomis akimis. Dauguma baidarių maršrutų sudaryti taip, jog plaukiančiųjų akiratyje būtų ne tik vanduo bei medžiai, bet ir įvairūs kiti turistų traukos objektai (malūnų liekanos, piliakalniai, netoli kranto esantys architektūriniai statiniai ir kita).

Betarpiškas bendravimas su artimaisiais bei draugais. Sakoma, jog, norint išbandyti santykių su antrąja puse stiprumą, tereikia leistis į žygį arba…sėstis į baidarę. Kartu irklais mosuojantys mylimieji, tėvai ir draugai bei bičiuliai ne kartą susipyks, gal net trumpam paliks baidarę, bet vėl grįš, susitaikys ir plauks toliau. Tai – reta galimybė pabendrauti akis į akį, pasidalinti emocijomis ar tiesiog pasidžiaugti buvimu kartu.

Panašūs įrašai

Užuolaidos internetu – pigesnės?

Internetu įsigyjame daug ką. Čia galima rasti ir drabužių, ir telefoną, ir dar gausybę visokiausių daiktų. Užuolaidos internetu irgi dažnokas pirkinys. Pirkėjų teigimu, taip...

Kodėl taip svarbu taisyklingai sėdėti prie stalo?

Galbūt girdėjote, kad gera laikysena yra gera sveikata, bet ar žinote, kodėl? Laikysena nurodo, kaip jūs laikote savo kūną sėdėdami, stovėdami ar gulėdami. Jūsų...

Vertimų paslaugos – keliaudami jauskitės saugiai

Keliauti mėgsta daugelis, pastaruoju metu tą daryti yra ne tik labai lengva, bet ir gana pigu, todėl nieko keisto, jog atsiranda vis daugiau norinčių...

Paskutinės naujienos