Kiek gali kainuoti židinio įrengimas?

Židinys gali būti pagrindinis bet kurio kambario interjero taškas, todėl svarbu pasirinkti tinkamą, kad papildytumėte norimą atmosferą. Naujo židinio kaina priklauso nuo kokybės, modelio, dydžio ir stiliaus.

Laimei, rinkoje yra įvairių dizaino židinių, atitinkančių kiekvieno skonį ir biudžetą. Kainos gali svyruoti nuo šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo to, kokio židinio jūs norite.

Surinkimas ir pritaikymas. Jums reikės surinkti daugumą vienetų, o tai padidins išlaidas. Pavyzdžiui, atskirai stovinčiam židiniui, vis tiek reikia profesionalo, kad jį įdiegtų, o tai kainuoja papildomai. Jei norite ar jums reikia pritaikytų naujinių, tai taip pat padidins išlaidas. Dažniausiai perkant per atstovus, jų židinių kaina būna gerokai didesnė, nei perkant pavienius. Bet tai tik todėl, kad jūs susimokate už į kainą įskaičiuotas ir jų surinkimo kainas, kur įmonės specialistai viskuo pasirūpina. Tokiu atveju jus turite ir garantija. Kitu atveju daugelis įmoniu gali jums pasiūlyti ir pigesnius variantus, tačiau paslaugos tokios kaip montavimas, surinkimas ar pajungimas į kainą neįeina.

Vėdinimas. Vėdinimo įrengimas taip pat jums kainuoja papildomai, o jis lygegrečiai reikalingas su židinio veikimo principu. Turėsite pasikalbėti su profesionalu, kiek kainuos jūsų naujos angos. Profesionalas žino vietines vėdinimo taisykles arba gali pakalbėti su jumis apie ventiliacinius židinius, įskaitant židinių be ventiliacijos saugumą. Labai rekomenduojama įrengti anglies monoksido detektorius kambaryje, kuriame yra židinys, taip pat kitose vietose, kurias rekomenduoja profesionalai.

Laidai. Elektrinių agregatų laidai paprastai kainuoja nuo 150 iki 300 Eur. Kaina kyla, jei kyla problemų, pavyzdžiui, su išėjimu. Vietinis židinio rangovas gali nustatyti, ar jums reikės kviesti elektriką. Kiekvienu atveju kyla vis kitokios išlaidos, tačiau tiksliausiai jums visa pasakys profesionalai, atvykę į vietą, įvertinę galimybes ir darbo kiekį, tuomet visada sužinosite tikslesnę savo namuose, židinio įrengimo kainą.

Panašūs įrašai

Dirbtinio intelekto įtaka verslui

Daugelis žmonių vis dar įsivaizduoja dirbtinį intelektą (DI) kaip kažką iš mokslinės fantastikos srities, tačiau realybėje jis jau supa mus daugybėje sričių, mums net...

Priežastys kodėl verta įsirengti ileidžiamus žibintus savo sode

Galite naudoti šiuos įsiterpusius šviestuvus, pavyzdžiui, šį keturių Sol Outdoor 72 šviestuvų rinkinį, kad paskatintumėte lankytojus keliauti po sodą apšviestais takais ar takais arba...

Modernūs baldai virtuvei

Tie, kas gamina baldus virtuvei, dažnai susiduria su užsakymais, kurie ne iki galo aiškūs patiems šeimininkams. Vienas tokių yra „noriu modernios virtuvės“. Labai dažnai...

Paskutinės naujienos