Kiek gali kainuoti židinio įrengimas?

Židinys gali būti pagrindinis bet kurio kambario interjero taškas, todėl svarbu pasirinkti tinkamą, kad papildytumėte norimą atmosferą. Naujo židinio kaina priklauso nuo kokybės, modelio, dydžio ir stiliaus.

Laimei, rinkoje yra įvairių dizaino židinių, atitinkančių kiekvieno skonį ir biudžetą. Kainos gali svyruoti nuo šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo to, kokio židinio jūs norite.

Surinkimas ir pritaikymas. Jums reikės surinkti daugumą vienetų, o tai padidins išlaidas. Pavyzdžiui, atskirai stovinčiam židiniui, vis tiek reikia profesionalo, kad jį įdiegtų, o tai kainuoja papildomai. Jei norite ar jums reikia pritaikytų naujinių, tai taip pat padidins išlaidas. Dažniausiai perkant per atstovus, jų židinių kaina būna gerokai didesnė, nei perkant pavienius. Bet tai tik todėl, kad jūs susimokate už į kainą įskaičiuotas ir jų surinkimo kainas, kur įmonės specialistai viskuo pasirūpina. Tokiu atveju jus turite ir garantija. Kitu atveju daugelis įmoniu gali jums pasiūlyti ir pigesnius variantus, tačiau paslaugos tokios kaip montavimas, surinkimas ar pajungimas į kainą neįeina.

Vėdinimas. Vėdinimo įrengimas taip pat jums kainuoja papildomai, o jis lygegrečiai reikalingas su židinio veikimo principu. Turėsite pasikalbėti su profesionalu, kiek kainuos jūsų naujos angos. Profesionalas žino vietines vėdinimo taisykles arba gali pakalbėti su jumis apie ventiliacinius židinius, įskaitant židinių be ventiliacijos saugumą. Labai rekomenduojama įrengti anglies monoksido detektorius kambaryje, kuriame yra židinys, taip pat kitose vietose, kurias rekomenduoja profesionalai.

Laidai. Elektrinių agregatų laidai paprastai kainuoja nuo 150 iki 300 Eur. Kaina kyla, jei kyla problemų, pavyzdžiui, su išėjimu. Vietinis židinio rangovas gali nustatyti, ar jums reikės kviesti elektriką. Kiekvienu atveju kyla vis kitokios išlaidos, tačiau tiksliausiai jums visa pasakys profesionalai, atvykę į vietą, įvertinę galimybes ir darbo kiekį, tuomet visada sužinosite tikslesnę savo namuose, židinio įrengimo kainą.

Panašūs įrašai

Interneto puslapių kūrimas. Kodėl būtina skirti tinkamą biudžetą?

Ieškote įmonių ar privačių asmenų, kurie galėtų už nedidelę kainą sukurti interneto svetainę? Tikrai nereikėtų galvoti, kad mokėdami mažesnę nei įprastą kainą, gausite kokybišką...

Kodėl verta drausti krovinius?

Be abejo vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų apsvarstyti ruošiantis gabenti didelę siuntą yra krovinių draudimas. Gabenant krovinį, jo sunaikinimo ar vagystės atveju vežėjo...

Kelionė į Vokietiją mikroautobusu

Į Vokietiją ir iš Vokietijos mikroautobusu keliauja daugeluis mūsų tautiečių tai patikimas ir patogus keliavimo būdas. Patogu yra dėlto, kad kelionės organizatoriams susitarus su...

Paskutinės naujienos