Ko reikia elektros instaliacijai įrengti?

Vienfazė elektros instaliacija namuose yra kabelių ir laidų tinklas, tiekiantis elektrą konkrečioms namų vietoms. Paprastai yra dvi pagrindinės grandinės – apšvietimo grandinė ir įrangos maitinimo grandinė. Viskas prasideda nuo vietos, kur pagrindinis elektros kabelis patenka į namą.

Namo elektros sistema yra didesnio žemos įtampos tinklo dalis, susidedanti iš pastato laidų sistemos ir laidų jungties. Jungties vidinės elektros išvesties gnybtai laikomi namo elektros instaliacijos pradžia. Visumą užbaigia elektros energijos surinkimo vieta t. y. kištukinis lizdas, šviesos taškas arba visam laikui sumontuotas elektros imtuvas. Šio tipo įrenginių perskirstymas namuose yra energijos ar signalų perdavimas atskiriems imtuvams.

Buitinė elektros instaliacija

Namų žemos įtampos instaliacija – tai elektros prietaisų rinkinys, sujungtas vienas su kitu fiksuotais vario kabeliais ir suderintas pagal techninius parametrus, leidžiančius tiekti elektrą iš skirstomojo tinklo į imtuvus.

Žemos įtampos maitinimo sistema

Ši sistema apima jungčių ir kabelių jungtis, skirstomąjį skydą, stovus ir maitinimo linijas, priėmimo montavimą ir tiksliai apskaičiuotą grandinių skaičių. Be to, ši instaliacija apima kabelius, nuolat perskirstomus po tinklu (maitinimo laidus), perjungimo įtaisus, taip pat saugos, apsaugos, valdymo ir matavimo prietaisus.

Dėl tiekiamų imtuvų tipo apšvietimo ir maitinimo šaltiniai yra atskiri. Apšvietimo įrenginiai teikia energiją elektros šviesos šaltiniams, o taip pat ir nešiojamiems šildymo prietaisams ir mažos galios vandens šildytuvams. Patalpose, tokiose kaip virtuvė, skalbimo patalpa ar vonios kambarys, t. y. tokiose, kur gali būti kontaktas su vandeniu, turėtų būti hermetiški elementai, apsaugantys nuo vandens patekimo į elektros sistemas.

Priimanti instaliacija yra padalinta į grandines. Gnybtai padeda kiekvieną grandinės dalį apsaugoti atskiru srovės pertraukikliu, kurio srovė yra derinama prie grandinės apkrovos. Grandinių skaičius namuose yra nusprendžiamas pagal montavimo projektą, prietaisų tipą bei galią.

Panašūs įrašai

Ar tikrai žinai viską apie plaukų šalinimą lazeriu?

Pagalvokite apie plaukų šalinimą lazeriu kaip atsakymą į visas nepageidaujamas kūno plaukelių problemas. Metodą išbandė milijonai žmonių, kurie pastebėjo, kad nuolat sumažėja nepageidaujamų plaukų...

Kodėl verta drausti krovinius?

Be abejo vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų apsvarstyti ruošiantis gabenti didelę siuntą yra krovinių draudimas. Gabenant krovinį, jo sunaikinimo ar vagystės atveju vežėjo...

Kaip grąžinti papuošalams jų grožį ?

Aukso dirbiniai buvo vertinami šimtmečius. Auksinius papuošalus dėvi tiek vyrai, tiek moterys, mėgaudamiesi jų grožiu, spindesiu ir prabanga. Jūs tikriausiai pastebėjote, kad po kelių mėnesių...

Paskutinės naujienos