Populiariausi įrankiai įmonės duomenų analizei

Šiuolaikiniame versle strategijų kūrimo ir priėmimo procesai vis dažniau palaikomi patikimais duomenimis, o ne vadovų intuicija. Dėl šios priežasties vis labiau populiarėja įmonės duomenų analizavimas. Tai leidžia padidinti vykdomos veikos efektyvumą ir įmonės konkurencingumą rinkoje. Svarbiausia yra pritaikyti analitinius procesus pagal konkrečius organizacijos poreikius.

Verslo veikla yra neatsiejama nuo milžiniško duomenų kiekio kaupimo, kuriuose pateikiama informacija apie procesus įmonėje, siūlomų paslaugų ar produktų lygį, klientų pasitenkinimą, projekto pelningumą, pajamų struktūrą ir daugelį kitų rodiklių, kurių žinojimas yra būtinas sėkmingam verslo valdymui ir vystymui. Svarbu laiku žinoti šią informaciją, ją suprasti ir tinkamai naudoti.

Įrankiai įmonės duomenų analizei yra naudingi bet kurioje organizacijoje, neatsižvelgiant į įmonės tipą ar dydį. Štai keletas populiariausių:
1. „Microsoft Power BI“ – puikus, lengvai integruojamas įrankis. Tai savitarnos sprendimas, su kuriuo kiekvienas vartotojas gali susitvarkyti pats. Šio įrankio ataskaitos ir suvestinės yra modernios, yra prieinamos visuose išmaniuose ryšio įrenginiuose, duomenų analitika yra greita ir itin tiksli. Duomenys ataskaitoms yra renkami iš įvairių šaltinių, kuriant daugiadimensinius duomenų modelius, kurių dėka įmanoma realiuoju laiku atlikti analizes. Taip pat galima juos papildyti norimais elementais ir sukurti interaktyvų rezultatų pristatymą.

2. „QlikView“ – verslo žvalgybos įrankis, pirmiausia žinomas dėl savo greičio bei gebėjimo dirbti su bet kokiu duomenų šaltiniu. Hibridinėse aplinkose jis dažniausiai yra atsakingas už duomenų įkėlimą ir sandėliavimą. Jo plačios galimybės taip pat apima efektyvią duomenų analizę.

3. „Qlik Sense“ – savitarnos įrankis kurį darbuotojai gali naudoti patys be IT skyriaus paslaugų. Jam būdingas trumpas ataskaitos įkėlimo laikas bei greitas atsakymas į vartotojo pasirinktus filtrus. Jis sėkmingai kontaktuoja su išmaniais įrenginiai kuriuose pateikia visą informaciją ir ataskaitas.

Panašūs įrašai

Nėštumo testai: kada ir kaip daryti, kad atsakymas būtų tikslus?

Jeigu norite greitai gauti atsakymą į rūpimą klausimą - naudokitės nėštumo testais. Jiems nereikia jokio specialus pasiruošimo, atlikti galite bet kada, kai tik galvojate, kad yra...

Kaip pasirinkti stogo dangą?

Kai pasiūla tokia didelė, o kiekvienas pardavėjas tikina kad jų stogo danga yra geriausia, stogo dangą pasirinkti gali būti išties sunku. Nereikia šioje situacijoje...

Interneto paslaugą nėra taip lengva užsakyti

Interneto pasirinkimo galimybės yra didelės, nes Lietuvoje jį siūlo tiek mobiliojo ryšio operatoriai, tiek ir pagrindiniai interneto tiekėjai. Ne paslaptis, kad Vilniuje pasirinkimas yra...

Paskutinės naujienos