Priežastys kodėl verta įsirengti ileidžiamus žibintus savo sode

Galite naudoti šiuos įsiterpusius šviestuvus, pavyzdžiui, šį keturių Sol Outdoor 72 šviestuvų rinkinį, kad paskatintumėte lankytojus keliauti po sodą apšviestais takais ar takais arba sukurti neformalią progą. Ileidžiamieji žibintai yra nuostabi priemonė pagražinti namo bei sodo aplinką.

 

Šviesa gali būti paslėpta

 

Šviesa gali būti paslėpta visame sode ir padės sukurti nuostabią atmosferą sutemus. Šviesos naudojimas visose lysvėse taip pat išryškins visas gražias spalvas, todėl galėsite mėgautis sodu net naktį. Apšvietimas ant žemės gali būti naudojamas norint sukurti gyvybingą jūsų sodo foną.

    

Akcentinis apšvietimas gali būti pakreiptas aukštyn arba žemyn, kad būtų nurodyta sodo skulptūra, architektūrinė ypatybė, medžiai, krūmai, vandens objektas ar akmeninė siena. Akcentinis apšvietimas: naudojamas nurodyti konkrečią sodo vietą, pavyzdžiui, centrinį medį arba apdovanojimus pelniusią gėlių lovą. Be kraštovaizdžio apšvietimo, kad apšviestumėte mėgstamas sodo vietas, naudokite tamsą, kad paslėptumėte sritis, kurių nemėgstate ir kuriomis reikia rūpintis.

 

Namams ir sodui

 

Norėdami suteikti namams ir sodui gilumo, apšvieskite ne tik namus, bet ir sodą, kitaip pastatas taps labai griežtas. Lauko apšvietimas išryškins jūsų namus naktį, išryškins teigiamas jūsų namų ir sodo savybes. Kraštovaizdžio apšvietimas prailgins laiką, kurį galėsite mėgautis gamta, o jūsų namų dizainui suteiks susidomėjimo ir grožio.

    

Tinkamai atliktas kraštovaizdžio apšvietimas daro viską, ką galite, išryškindamas jūsų namų architektūrines ypatybes ir atkreipdamas dėmesį į vertingus augalus ir medžius. Kraštovaizdžio apšvietimas padidina saugumą, pagerina jūsų namų saugumą, įgalina eismą aplink jūsų kiemą, išryškina įdomias jūsų namų ar kiemo savybes, apšviečia namų darbus ir apšviečia gyvenamąsias patalpas. 

 

Naudodami gerai įrengtą lauko apšvietimą galite ne tik gražiai išryškinti savo sutvarkytą sodą, bet ir užtikrinti, kad jūsų centriniai objektai, tokie kaip pavėsinė, fontanas ar rūsys prie ežero, kuo labiau atsipirktų, kai jie bus gerai apšviesti jums ir jūsų artimuosius. svečiai. Gerai suprojektuotas kraštovaizdžio apšvietimas parodo žmonėms, kad jūsų namai yra geros būklės, o tai gali užkirsti kelią įsilaužimui ir vagystei.

Sutemus

 

    

Sutemus jums tiesiog reikia šviesos, kad galėtumėte lengvai ir patogiai judėti sode ir kad būtumėte saugūs, kai reikia lipti laiptais ar net gaminti maistą lauke. Tačiau tradicinis apšvietimas reiškia, kad turite jį įjungti, o tai reiškia, kad turite būti šalia. 

 

Naudojant apšvietimą nuo sutemų iki aušros jums niekada nereikės jaudintis dėl šviesos išjungimo, nes procesas yra automatizuotas (tai reiškia, kad prireikus galite jį valdyti iš bet kurios vietos) arba naudoti jutiklius. Aukštos įtampos apšvietimas labiau apšvies zoną lauke nei žemos įtampos apšvietimas, todėl galėsite ilgiau būti lauke.

    

Žemos įtampos lauko apšvietimas suteikia švelnią, romantišką šviesą, kuri puikiai tinka nakties susibūrimams lauke, norint paryškinti medžius, meno kūrinius, sodus ir daugumą kitų kraštovaizdžio elementų. 

 

Kaip matote, lauko apšvietimo sistemos įrengimas sode yra protingas pasirinkimas tiems, kurie nori padidinti grožį ir funkcionalumą, padidinti lauko plotą ir pagerinti augalų kokybę. Jei norite pradėti naują kraštovaizdžio projektą savo namuose Merilande arba Vašingtone, apsvarstykite galimybę padidinti lauko apšvietimo vertę.

 

Kraštovaizdžio apšvietimas

    

Kraštovaizdžio apšvietimas ir sodo šviestuvai yra puikus būdas pabrėžti geriausias savo kiemo savybes ir padaryti namus saugesniu. Jei manote, kad jūsų sodas šiuo metu atrodo gerai, neabejotina, kad jūsų sodas atrodys labai gražiai, jei aplink namus pridėsite prožektorių ir akį traukiantį lauko apšvietimą. Tiesiog pagalvokite apie geriausią išdėstymą prieš montuodami savo LED sodo šviestuvus ir padarykite savo sodą tobulą.

    

Gatvių apšvietimas nuo sutemų iki aušros yra įvairių formų, dydžių ir stilių, o tai reiškia, kad galite rasti savo sodui tinkamus šviestuvus. Šviesa nuo sutemų iki aušros gali ne tik estetiškai pakeisti jūsų lauko erdvę, bet ir patobulinti jūsų sodą. 

 

Peržiūrėkite mūsų išsamų gatvių apšvietimo vadovą ir raskite atsakymus, kurių reikia norint nuspręsti, ar šviestuvai nuo sutemų iki aušros tinka jums ir jūsų sodui. Pirmiausia pažvelkime į kai kuriuos saulės energija varomo kraštovaizdžio apšvietimo pasirinkimo vidiniam kiemui, važiuojamajai kelio daliai, važiuojamajai kelio daliai, gėlių lovai ar sodui pranašumus.

    

Galite įrengti žibintus savo gėlių lovoje ar sode, kur dažnai kasate, nesijaudindami, kad nepažeis elektros laidai. Kaip minėta pirmiau, gatvių žibintais galite apšviesti kelius, šaligatvius ir net važiuojamąją dalį. Taip pat galite naudoti lauko apšvietimą, kad nustatytumėte nuosavybės ribas ir sukurtumėte kliūtis tose savo kiemo vietose, kur nenorite, kad žmonės eitų. Nepamirškite, kad galima patobulinti apšvietimą, pavyzdžiui, lauko duris, baseiną, laiptus, važiuojamąsias dalis, garažo vartus, pėsčiųjų takus, terasas ar kiemelius, gatvių ženklus, kraštovaizdį, vėliavų stiebus ir lauko maisto ruošimo zonas.

 

Įvertinkite ir spindulio kampą

    

Vertinant vietas, kurias reikia apšviesti, reikia įvertinti ir spindulio kampą. Kad būtų smagu ir saugu, naudokite lauko apšvietimą apšvieskite galinio sodo arba priekinio sodo taką, naudokite žibintus iš abiejų pusių ir pakeiskite atstumą tarp tarpų.

    

Jei apšvietimas bus tolygus ir simetriškas, takas taps nepageidaujamu židinio tašku, nes naktį savo sode galėsite pamatyti daug daugiau. Todėl visada įsitikinkite, kad šviesa gali atsimušti į objektą, pavyzdžiui, jūsų namą ar medį. Jei norite apšviesti bendras patalpas, pvz., važiuojamąją dalį ar aikštelę, naudokite prožektorių.

    

Kulkas pritvirtinkite 12 laipsnių spindulio lemputėmis ir nukreipkite jas į namo kampus ar architektūrines detales; Tarpą tarp jų galima užpildyti minkštesnėmis lemputėmis. Be to, išorė yra pakankamai toli, kad gautumėte šviesos balas, o ne nuolatinį ryškumo srautą. Nepersistenkite su pėsčiųjų tako apšvietimu, kad atrodytų, jog savo kieme turite miniatiūrinį kilimo ir tūpimo taką.

 

Atviri naktį

    

Kadangi daugelis namų peizažų yra atviri naktį, kodėl gi nepridėjus lauko kraštovaizdžio apšvietimo, kad pirkėjai būtų patrauklūs pamatyti likusią namo dalį. Gerai suplanuotose lauko zonose bus įvairių tipų apšvietimas skirtingoms funkcijoms. Taip pat atminkite galimus namo kodo reikalavimus, pvz., atitikties tamsaus dangaus reikalavimams, pagal kurį lauko apšvietimas turi būti nukreiptas žemyn, kad būtų sumažinta šviesos tarša naktiniame danguje. 

 

Prieš įtraukdami naktinį apšvietimą prie savo namų išorės, turėtumėte apsvarstyti kraštovaizdžio dizainą, architektūrą ir saugumą, reikalingą efektyviam naktiniam vaizdui sukurti.

    

Padidinkite pakelės vertę ir patrauklumą – kaip minėta anksčiau, įrengdami gerą lauko apšvietimą, kad pabrėžtumėte savo namų kraštovaizdį, savybes ir bendrą grožį, ne tik padidinsite savo namo vertę, bet ir padidinsite bendrą patrauklumą pakelėse. 

 

Pabaigai

 

Pridėjus lauko apšvietimo sistemą, jūsų sodas ir kitos vietos tampa antra gyvenamąja erdve, kurioje galėsite linksminti svečius, kepti kepsninę ar tiesiog sėdėti ir mėgautis gamta. Lauko apšvietimas yra ne tik gražus, bet ir puikus būdas paversti savo namus saugia vieta jūsų šeimai, draugams ir kitiems svečiams, lankantiems jūsų nuosavybę. Paruošta su Elempos.lt.

Panašūs įrašai

Paminklus užsakyti dabar lengviausia yra internetu

Sostinėje ar netoli jos gyvenantys asmenys, kurie nori užsisakyti paminklų gamybos ir montavimo paslaugas, turėtų įvertinti kiekvieno gamintojo pasiūlymą atidžiai. Dabar nesunku apsirikti –...

Skolų grąžinimas jas refinansuojant – tinkamai subalansuokite savo piniginę

Dabartiniais laikais, kai stabili finansinė situacija gali pasikeisti per naktį, vis daugiau žmonių pradeda ieškoti būdų, kaip atsikratyti skolų kuo greičiau. Iš tiesų, skolų...

Rankinių kirpimo mašinėlių privalumai

Šukuosena gali labai daug pasakyti ne tik apie žmogaus charakterį, bet ir jo gyvenimo stilių. Plaukai gali parodyti net mūsų socialinį status, tad nuo...

Paskutinės naujienos