Pripučiami vaikiški baseinai Jūsų namų kiemui

Rinkoje yra tiek daug pasirinkimų, vaikiški baseinai – gali turėti nuo ​​purslų trinkelių iki pripučiamų baseinų visai šeimai. Skirtingai nuo karkasinių baseinų, vaikų ir suaugusiųjų pripučiamus baseinus galima pastatyti per kelias minutes, juos lengva laikyti ir jie yra daug pigesni.

Pripučiami vaikiški baseinai

 

Pripučiami vaikų baseinai dažniausiai yra daug mažesni ir yra skirti dviem suaugusiems ir keliems vaikams. Šis žavingas pripučiamas Hamdol baseinas yra 99 x 97 x 22 colių dydžio, jame gali tilpti du suaugusieji ir nuo trijų iki penkių vaikų. Šį pripučiamą irklavimo baseiną galite užpildyti 302 litrais vandens ir net prisijungti prie vaikų, nes jame vienu metu gali tilpti du suaugusieji ir keturi vaikai.

 

 

 

Didelis ir erdvus, šis pripučiamas irklavimo baseinas yra 103 colių, todėl puikiai tinka energingiems mažyliams. 118″ x 72″ x 22″, šis vaikų baseinas yra pakankamai didelis, kad tilptų vienas arba du suaugusieji ir iki keturių vaikų. Šių baseinų dydžiai yra įvairūs: nuo mažo vienam vaikui skirto baseino iki pilnaverčio žaidimų centro keliems vaikams ir gali net pavydėti apylinkės.

Intex baseinai

 

Šis Intex baseinas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie turi mažų vaikų, nes jame yra viskas, ko reikia vaikiškam baseinui. Jei jūsų vaikai yra vyresni nei 6 metų ir ieško didesnio baseino, kuriame galėtų maudytis, „Intex Easy Set“ bus jiems tinkamiausias baseinas.

 

 

 

Aukščiau aprašytos funkcijos yra svarbiausios perkant geriausią vaikų baseiną savo šeimai. Yra keletas papildomų funkcijų, kurios gali padaryti šiuos baseinus dar naudingesnius. Net įprastus baseinus galima užpildyti žaislais, kad jie taptų nuotykiais. Pripučiamame žaidimų centre „Intex Jungle Adventure“ taip pat yra baseinų vaikams su kai kuriomis papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip pripučiama vandens čiuožykla, paleidimo žiedas ir nuimami gyvūnai.

Dekoracijos baseinams 2022-siais

 

Papildomos vaikų baseinų dekoracijos – čiuožyklos, purkštukai, laipiojimo sienelė, vandens patrankos ir pripučiami gyvūnai. Jūs netgi galite įsigyti pripučiamų baseinų su pripučiamomis čiuožyklomis, kurios leidžia vyresniems vaikams pramogauti iki saulėlydžio. Homech pripučiamą irklavimo baseiną galima lengvai pripūsti per tris keturias minutes naudojant elektrinį oro siurblį.

 

Jo storas ir patvarus PVC vinilas yra be BPA ir turi tris atskiras oro kameras, kad geriau blokuotų orą ir būtų atsparus vaikų smūgiams. Sulankstomas šunų baseinas Kūdikių baseinas Plastikinis baseinas Nešiojama naminių gyvūnėlių vonia Lauko kieme vasaros 

baseinas vaikams nuo 6 metų, mažiems vaikams, šunims ir katėms 63” x 11,8” (mėlyna).

 

Užbaigiant

 

Vaikams nuo 6 metų, pastatytas aukštos kokybės nešiojamasis vaikų baseinas PVC medžiaga, skirta ilgalaikiam naudojimui. Vaikams nuo 6 metų Geriausias bendras 1 Intex 15″ x 42″ pripučiamas apvalus baseinas Gaukite naujausią kainą Intex, patikimų pripučiamų gaminių pasaulyje lyderis, daro šį 15 pėdų x 42″ Easy Set baseiną ir yra puikus pasirinkimas bet kokiam kieme.

Panašūs įrašai

Greitas ir profesionalus vertimas lietuvių-anglų kalbomis

Dokumentų ar kokių nors tekstų vertimų gali prireikti įvairiose situacijose. Tai gali būti susiję su studijomis, darbu užsienyje, asmeniniais reikalais, gyvenimu svetur ar darbiniais...

Finansų bei finansų vadovų įgūdžių sąsajos

Įmonių finansai yra finansų sritis, susijusi su piniginiais sprendimais, kuriuos priima verslo įmonės, ir įrankiais bei analize, naudojamais šiems sprendimams priimti. Pagrindinis įmonių finansų...

Populiariausi įrankiai įmonės duomenų analizei

Šiuolaikiniame versle strategijų kūrimo ir priėmimo procesai vis dažniau palaikomi patikimais duomenimis, o ne vadovų intuicija. Dėl šios priežasties vis labiau populiarėja įmonės duomenų...

Paskutinės naujienos