Projekto laiko valdymas

Projektinė veikla ne visada vyksta taip kaip būna suplanuota iš pat pradžių. Netgi tada, kai įmonės naudoja šiuolaikinius sprendimus, tokius kaip CRM ar projektų valdymo sistemos, tai toli gražu nereiškia, kad viskas automatiškai susidėlioja į savo vietas. Vienas sudėtingiausių dalykų su kuriais susiduria visi projektų vadovai ir kiti darbuotojai, dalyvaujantys projektinėje veikloje yra geras laiko valdymas. Projektų valdymo įrankiai gali gerokai palengvinti šią užduotį, tačiau tam, kad viskas vyktų kuo tiksliau, svarbu tinkamai sudėlioti laiko juostą – chronologinį užduočių suskirstymą, būtiną projekto įgyvendinimui.

Štai keli patarimai, kaip tai reikėtų atlikti:
1. Nusistatykite projekto tikslus. Jie padės aiškiai suprasti kokio rezultato yra siekiamą, įgyvendinant projektą. Tai padeda ir tam, kad visa komanda aiškiai suprastu pirminius tikslus ir eigoje nekiltų jokių nesusipratimų.

2. Užsirašykite pagrindinius projekto etapus. Kiekvienas jų yra nedidelis žingsnis link pagrindinio projekto tikslo. Tarp tokių etapų gali būti svarbūs susitikimai, patikrinimai, patvirtinimai ir dalinai priduodami darbai. Projekto išskirstymas į mažesnes dalis, padeda komandai sekti eigą ir reaguoti, jei kuriame nors iš etapų jau atsiranda vėlavimai.

3. Nusistatykite terminus. Jie yra svarbus kiekviename išskirtame etape. Svarbus aspektas čia yra jog šie terminai turėtų būti realistiški ir protingi. Kuo labiau jie atitiks šiuos veiksnius, tuo didesnis šansas, kad projektą pavyks įgyvendinti per numatytą laiką.

4. Raskite geriausią būdą kaip vizualizuoti visą planą. Egzistuoja daugybė būdų kaip sudėlioti projekto etapus su terminais, tačiau svarbu, kad jie būtų aiškus kiekvienam dalyviui. Nuspręskite, ar visi darbuotojai matys tuos pačius duomenis, ar apsiribos tik jiems aktualia informacija. Nustatykite, kad atlikinės pagrindinius pokyčius, jei tokie atsiras eigoje.

Panašūs įrašai

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio lubinį šviestuvą?

Kalbant apie apšvietimą, be stilingumo, apdailos ar medžiagos, reikia atsižvelgti į vieną svarbiausią funkciją - dydį. Norėdami tinkamai pradėti lubinių šviestuvų paiešką, suskaidysime ją...

Kiek gali kainuoti židinio įrengimas?

Židinys gali būti pagrindinis bet kurio kambario interjero taškas, todėl svarbu pasirinkti tinkamą, kad papildytumėte norimą atmosferą. Naujo židinio kaina priklauso nuo kokybės, modelio,...

Lietuvos bankas ir kreditorių kontrolė

Lietuvos bankas ir kreditorių kontrolė Jau ne vienerius metus Lietuvos bankas labai griežtai kontroliuoti oficialių mūsų šalyje veikiančių kreditorių veikla. Turbūt gerai pamenate tuos laikus,...

Paskutinės naujienos