Šilumos siurblių privalumai

Ar žinote, kad šildydami namus kietu kuru, dujomis ar dyzelinu, teršiate aplinką tiek pat kiek vairuodami seną taršų automobilį? Dabar yra tinkamiausias laikas apsvrstyti naujas galimybes ir rinktis tokias namų šildymo sistemas kurios veikia išnaudojant atsinaujinančius energijos šaltinius. Tai ne tik puikus būdas pradėti gyventi sveikesnėje aplinkoje bet ir sutaupyti ir netgi gyventi patogiau nei iki šiol. Netikite? Skaitykite toliau apie šilumos siurblių privalumus.

Iš pradžių norime paaiškinti kaip veikia šilumos siurblys ir kokia jo teikiama nauda jūsų namams. Šilumos siurblys yra išorinis įrenginys kuris iš oro surenka šilumą, siurblys suspaudžia šiluminę energiją ir ją pašildo iki tokios temperatūros kokios reikia mūsų namams ir perduoda šią šilumą freonu užpildytais vamzdeliais į namus. Namuose įrengiamas kitas įrenginys kurias šią šilumą atiduoda, tai gali būti į oro kondicionierių panašus blokas pučiantis šiltą orą arba patalpos šildomos per centrinio šildymo vamzdynus.

Šilumos siurblys sunaudodamas 1kw energijos pagamina 3-4kw šiluminės energijos, tai yra efektyvu ir ekonomiška. Šilumos siurbliai yra universalūs nes juos galima prijungti prie jau esamos šildymo sistemos, prie radiatorių, šildomų grindų. Detaliau peržiūrėti techninius parametrus galite paspaudė šią nuorodą https://namams24.lt/lt/14-silumos-siurbliai Patogu ir ta, kad įrenginys geba ruošti 60 laipsnių karštą vandenį virtuvės ir vonios reikmėms.

Temperatūros reguliavimas yra visiškai automatizuotas, nustatote norimą temperatūrą ir sistema nuolat palaiko tą pačią temperatūrą, nėra jokių svyravimų, niekada nebūna nei per šilta nei per šalta. Aplinkos tausojims galbūt nėra pats didžiausias vartotojų prioritetas renkatis šį šildymo būdą, tačiau tuo rūpintis turėtų valstybė skatindama rinktis sistemas naudojančias atsinaujinančius energijos išteklius. Kur kas vertingesnis šilumos siurblio privalumas tai mažiausiai 25% sumažėjusios išlaidos šildymui todėl šilumos siurblys kartu su saulės elektrine ant stogo yra neatsiejamas pasyvaus namo aksesuaras.
Šilumos siurbliai yra patikimi, genda retai, tokia sistema neturi sudėtingų komponentų, aptarnavimas paprastas. Tai kas modernu, paprasta išlaikyti ir aptarnauti žmonėms patinka, todėl net 4 iš 10 žmonių mūsų šalyje renkasi šilumos siurblį savo būstui šildyti.

Panašūs įrašai

Nepamirškite atitinkamai pasirūpinti savo grožiu

Nors vasaros metu nesinori apsikrauti kokiais nors reikalais, nes reikia paatostogauti, saule pasidžiaugti ir leisti sau pailsėti, deja, šiek tiek visgi savo dėmesio grožiui...

Kodėl reikalinga burnos higiena?

Burnos higiena reikalinga, nes tik jos laikantis mažėja žalingas apnašų poveikis kietiesiems dantų audiniams. Jeigu reguliariai pašalinami maisto likučiai, ilgiau išvengiama ėduonies ir periodonto...

Kada net paskolos iš privačių asmenų nereikėtų tikėtis

Tiems, kam šiuo metu yra daug problemų su kredito įmokų padengimu, vertėtų pagalvoti ar naujos paskolos iš privačių asmenų negalėtų palengvinti naštą. Aiškiau kalbant,...

Paskutinės naujienos