Sužinokite, į kokius du tipus skirstomi romanečių mechanizmai

Šiuolaikinė langų uždangų pasiūla – ypač plati. Nenuostabu, juk anksčiau langai būdavo dengiami siekiant išsaugoti šilumą patalpose ir privatumą, tačiau dabar langų dengimo tikslai kur kas didesni. Romanetės – itin funkcionalus ir estetiškas pasirinkimas.

Romanetės klientų simpatijas pelnė dėl savo stilingo dizaino ir funkcionalumo, paprasto pritvirtinimo, taip pat atvertų plačių pasirinkimo galimybių: įvairių raštų, stilių, audinių ir pan. Tai puikus pasirinkimas stilingiems ir praktiškiems namams. Svarbiausia romanetės dalis – mechanizmas, kuris užtikrina patogų langų uždengimo valdymą bei garantuoja ilgaamžiškumą.

Šiuolaikinė romanečių rinka siūlo daugybę savaip išskirtinių, modernių romanečių mechanizmo sistemų, pasižyminčių nesudėtingu montavimu bei kompaktišku dizainu. Romanečių mechanizmai skirstomi į du tipus:

  • Tradicinius – kai romanetės audinys, traukiant grandinėlę klostuojasi iš apačios į viršų;
  • Automatizuotus – tai šiuolaikiškiausias romanečių valdymo būdas, kai romanetės mechanizmas valdomas pulteliu nuotoliniu būdu.

Svarbu paminėti ir tai, kad visa romanetės sistema gali būti tvirtinama skirtingais būdais, siekiant priderinti ją prie visos erdvės interjero dizaino. Romanetės, taip pat atsižvelgiant ir į langų konstrukciją bei nišą, gali būti tvirtinamos prie lubų, sienos ar nišos viršaus. Platus montavimo galimybių pasirinkimas leidžia ne tik pritvirtinti romanetes pagal poreikį, kur patogu, tačiau taip pat tapti puikiu interjero akcentu.

Be to, nenaudojamas romanetes paprasčiausiai galima užkelti į viršų – taip romanetės nedulkės, į jas neįsigers maisto kvapas, taip pat ant audinio nesikaups kiti nešvarumai. Romanetės – stilingas, modernus ir funkcionalus langų dekoravimo akcentas, puikiai derinamas prie įvairių stilių interjero. Jei ieškote originalaus, praktiško langų uždengimo būdo, „Regila.lt“ atrasite platų romanečių asortimentą. Išsirinks kiekvienas!

Panašūs įrašai

Sveikos mitybos rekomendacijos

Šiais laikais įsibėgėjant sparčiam gyvenimo tempui, žmogus maitinasi pigiau, renkasi greitai paruošiamą maistą bei įvairius pusgaminius ir pusfabrikačius. Mus ima kamuoti stresas, įvairios prastos...

Ko reikia elektros instaliacijai įrengti?

Vienfazė elektros instaliacija namuose yra kabelių ir laidų tinklas, tiekiantis elektrą konkrečioms namų vietoms. Paprastai yra dvi pagrindinės grandinės – apšvietimo grandinė ir įrangos...

Efektyviausi dantų balinimo būdai

Dantų balinimo tema tampa vis populiaresne XXI amžiuje. Egzistuoja daugybe būdų kaip galima atlikti balinimą klinikose, tokie kaip dantų balinimas lazeriu, kapomis, mikroabrazijos procedūra...

Paskutinės naujienos