Transporto draudimas ir ne tik

Pirkdami prekę ar paslaugą, visada džiaugiamės gaudami ne tik nuolaidą joms įsigyti, bet ir menkiausių dovanų. Juk už dyką gauti malonumai ar kitos smulkmenos ,,paglosto širdį’’ ir sudaro geresnį įspūdį apie prekės ar paslaugos pardavėją. Ši tendencija galioja ir įsigyjant transporto draudimą.

Bendrovių parduodančių draudimo paslaugas vis daugiau, jos siūlo įvairias, tačiau neženkliai viena nuo kitos besiskiriančias kainas. Pagrindiniai veiksniai galintys įtakoti kainą yra draudimo rūšis : KASKO ar privalomasis civilinės atsakomybės draudimas. Taip pat, draudimo kainą įtakoti gali rizikos veiksniai priklausomai nuo kiekvieno draudžiamojo vairuotojo. Esant jaunam, nepatyrusiam vairuotojui, jo rizika – aukšta. Asmuo turėjęs keletą eismo įvykių, taip pat skaitomas padidintos rizikos, nes tikimybė, kad tai pasikartos labai didelė, draudimo bendrovių nuomone. Tačiau, drausmingi, daugelio metų stažą turintys vairuotojai, gali nesijaudinti dėl aukštų kainų.

Be visa to, kartais be ženklaus kainos pokyčio, kartu su draudimu galima gauti ir papildomas paslaugas.

Pirmoji ir dažniausiai pritaikoma paslauga – techninė pagalba kelyje. Įvykus gedimui ar pritrūkus degalų, be jokio mokesčio, iškviesta techninė pagalba vairuotojui padės išspręsti susidariusią situaciją ar nugabent į automobilių tvarkymo centrą.

Transporto draudimas retkarčiais yra lydimas ir automobilio nuomos paslaugos. Kliento automobiliui sugedus ar taisomam po auto avarijos, draudimo įmonė padengia pakaitinio automobilio nuomos išlaidas.

Taigi, visada prieš rinkdamiesi draudimo įmonę atlikite paiešką, galinčią padėti rasti geriausią kainos ir suteiktų paslaugų kokybės balansą. Pasinaudokite elektronine automobilių draudimo skaičiuokle, kuri pateiks visų bendrovių siūlomas draudimo kainas atitinkamo vairuotojo atveju. O tada apžvelkite tinkamiausių variantų siūlomas sąlygas bei kokias papildomas paslaugas jie suteikia. Kartais tereikia pridėti nedidelę sumą, kad būtų gautas patikimas, kokybiškas ir kliento poreikius atitinkantis transporto draudimas.

Panašūs įrašai

Kodėl verta drausti krovinius?

Be abejo vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų apsvarstyti ruošiantis gabenti didelę siuntą yra krovinių draudimas. Gabenant krovinį, jo sunaikinimo ar vagystės atveju vežėjo...

Kodėl reikalinga burnos higiena?

Burnos higiena reikalinga, nes tik jos laikantis mažėja žalingas apnašų poveikis kietiesiems dantų audiniams. Jeigu reguliariai pašalinami maisto likučiai, ilgiau išvengiama ėduonies ir periodonto...

Kaip prižiūrėti rankų odą brandžiame amžiuje?

Rankų priežiūra yra labai svarbi kasdienybės dalis, tačiau daugelis jomis rūpinasi net kelis kartus mažiau nei veido oda. Šiai jautriai sričiai daugelis žmonių, ypač...

Paskutinės naujienos