Veido odos priežiūra – į ką atkreipti dėmėsį prieš renkantis tinkamas priemones?

Ko gero, nerasite moters, kuriai nebūtų aktualios trys problemos: veido odos raukšlės, elastingumas ir pigmentinės dėmės. Veido odos priežiūra turi būti tinkama, oda reikia rūpestingai prižiūrėti visą gyvenimą, nes jau jaunystėje prasideda pokyčiai, kurie lemia išvaizdą brandžiame amžiuje. Drėkinamasis kremas būtinas ir vasarą, ir žiemą, tačiau kosmetinę derėtų papildyti ir maitinamuoju kremu, turinčiu lipidinių medžiagų, bei kremu-kauke.

Na, o prasidėjęs odos senėjimas turi įtakos ne tik raukšlių atsiradimui. Pasikeičia ir odos tonusas – ji suglemba, praranda elastingumą, stangrumą ir švytėjimą. Nors odos senėjimo nesustabdysime, nes tai natūralus procesas, tačiau tinkamai prižiūrėdami odą galime sulėtinti senėjimą ir atrodyti jaunesnės. Vienas iš pagalbininkų – veido kremai.

Naudojant kokybiškus veido kremus, pirmuosius džiuginančius pokyčius galima pamatyti jau iš karto – oda atrodo sveikesnė, sudrėkinta ir nebejaučiamas odos tempimas dėl odos išsausėjimo. Vėliau pastebimi ir kiti pokyčiai – oda atrodo jaunatviškesnė, skaistesnė, elastingesnė, raukšlelės tampa mažiau matomos.

Atvėsus orams, prasidėjus šildymo sezonui oda sausėja, netenka drėgmės, dėl vandens trūkumo praranda ir elastingumą, todėl drėkinamasis kremas reikalingas. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą laiką, kada naudoti tokį kremą, ir juo pasitepus iškart nebėgti į lauką, kuriame minusinė temperatūra – vertėtų palaukti bent 20–30 minučių, kol kremas visiškai įsigers.

Renkantis maitinamąjį kremą, patariama atkreipti dėmesį į sudedamąsias dalis. Pagrindiniai ingredientai, kuriuos nesudėtinga atpažinti vartotojui, yra šie: aliejai (visi jie baigiasi žodžiu oil, pvz., Argan Oil, Sweet Almond Oil), vaškai (wax, pvz., Beeswax), sviestai (butter, pvz., Butyrospermum Parkii (Shea) Butter), keramidai (ceramide).

Dažniausiai veido kremai savo sudėtyje šiuos ingredientus turi, bet dar visada atidžiai perskaitykite, ar sudėtyje nėra parabenų, ftalatų. Tinkama veido odos priežiūra ir tinkamai parinkti produktai odos tipui leis džiaugtis sveika, sudrėkinta ir spindinčia oda.

Panašūs įrašai

Kaip grąžinti papuošalams jų grožį ?

Aukso dirbiniai buvo vertinami šimtmečius. Auksinius papuošalus dėvi tiek vyrai, tiek moterys, mėgaudamiesi jų grožiu, spindesiu ir prabanga. Jūs tikriausiai pastebėjote, kad po kelių mėnesių...

Metalinės tvoros priežiūra, ką reikia žinoti?

Žmonės mėgsta metalines tvoras dėl jų estetinio patrauklumo, metalo garso, struktūros bei ilgaamžiškumo. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos metalinės tvoros gali tarnauti ilgus dešimtmečius. Tačiau...

Buitiniai vandens filtrai: ką pasirinkti?

Kadangi yra keletas vandens filtrų rūšių , vandens filtrai turi atsižvelgti į kainą, efektyvumą ir sistemos naudojimo paprastumą. Namų ūkis, kuris naudoja daug vandens,...

Paskutinės naujienos