Vestuvių filmavimas. Ką įtraukti ir ką pašalinti?

Jūsų vestuvių vaizdo įrašui yra tiek pat variantų ir priedų, kiek ir jūsų nuotraukoms. Norėdami padėti išsirinkti jums tinkamiausią paketą, patarsime pasiskaityti patarimus žemiau esančiame tekste. Vestuvių filmavimas suteikia galimybe išlaikyti atsiminimus ryškesniu, bet ar tai išties geriausias būdas?

Vis dar svarstote samdyti vaizdo operatorių ar ne? Aišku, jūsų nuotraukos bus nuostabios, bet jūs negalėsite išgirsti savo įžadų ar pamatyti, kaip tėvai draskosi per pirmąjį šokį. Vieną dieną vestuves galėsite parodyti savo vaikams.

Tad operatorius vestuvėse tikrai yra svarbus.Toliau pateikiama keletas naudingų patarimų, kaip išnaudoti visas vestuvių vaizdo įrašo galimybes.

Neįtraukite: fotomontažuotojo

Nesupraskite mūsų neteisingai, visada smagu žiūrėti į kūdikio nuotraukas ir medaus mėnesio nuotraukas. Bet jums nereikia abiejų, kad galėtumėte turėti gerą vestuvių vaizdo įrašą.

Išsaugokite vaikystės fotomontažą savo repeticijos vakarienei. Jūsų draugai tikrai praras susidomėjimą tomis nuotraukomis po 20 minučių, nes jos įdomios tik jums ir jūs nenorite švaistyti visų brangaus laiko dėl tų penkių, kurie žiūri nuotraukas, kuriose jūs rodote nuo kūdikių iki nepatogių paauglių iki jaunavedžių. Eikite tiesiai į veiksmą.

Jei investuojate nemažus pinigus į vaizdo įrašą, turėsite daug filmuotos medžiagos, kurią sutrumpinsite iki 20–30 minučių trukmės filmuko, todėl skirkite savo vaizdo operatoriaus laiką (ir savo pinigus) atsakingai, kad sumaniai suredaguotų jūsų draugų ir jūsų vaizdo įrašą.

Įtraukite: skaitmeninį failą

Nors DVD vis dar yra populiarus vestuvių vaizdo įrašų pateikimo būdas, dauguma vaizdo įrašytojų skaitmeninius filmų failus HD formatu siūlo ir cloud disko formatu. (Šiame „Netflix“ ir „On Demand“ amžiuje kai kurios poros gali neturėti DVD grotuvo.)

Cloud diskas leidžia ne tik transliuoti vestuvių vaizdo įrašus per televizorių, ar per „Apple TV“ bei panašų įrenginį (dabar keli televizoriai yra su įmontuotais USB prievadais), taip pat galite lengvai bendrinti failą su draugais ir šeimos nariais tiek iš arti, tiek iš toli.

Įtraukite: ceremoniją

Jūs tikrai norėsite filmuoti visą ceremoniją, pradedant nuo nuotakos vedimo prie altorsiau ir baigiant išėjimu, ir ypač svarbu įamžinti žodžius (ir ašaras bei juokus), kuriais dalijatės. Jei tuokiatės maldos namuose, įsitikinkite, kad jie leidžia filmuotis viduje (dauguma tai daro).

Taigi negailėkite vaizdo medžiagos turinio ceremonijos metu, kad gautumėte daugiau medžiagos iš pačios ceremonijos savo keturių valandų vaizdo pakete. Tiesą sakant, ceremonija yra gera priežastis pasipiršti antram šauliui.

Be to, informuokite vaizdo operatorių, kad užfiksuotų prieš ceremoniją atvykstančius svečius – tai viena iš tų akimirkų, kuri sužavi žiūrint vaizdo medžiagą vėliau.

Neįtraukti: Svečių interviu

Vaizdo žinutėse svečiai linkę pasakyti tuos pačius tikslius dalykus. Kaip dažnai tenka eiti prie mikrofoną vakarėlyje: „Sveikiname – gražiai atrodote ir visko ko geriausio” ir viskas?

Be to, tai gali erzinti svečią, kurį pertraukėte vidurį vestuvinės vakarienės. Aišku, stebėti, kaip teta Gina buvo užklupta, kai atėjo eilė kalbėti, gali būti juokinga, tačiau tai labiausiai atsilieps tada kai vaizdo operatorius turės pasodinti svečius ir juos klabinti.

Jei vis tiek norite įrašyti svečių asmenines žinutes ir į savo vaizdo įrašą įtraukti balso perteikimus (įrašyti interviu ar pareiškimus, kuriuos galima įrašyti atskirai ir naudoti tam tikroms scenoms pagerinti), apsvarstykite vaizdo įrašų svečių knygą.

Vaizdo įrašų svečių knyga yra tarsi nuotraukų būdelė, tačiau užuot nuotraukos, svečiai įrašys trumpus vaizdo įrašus. Norėdami tai sumaišyti, kad jie ne tik sakytų tos pačios „Sveikiname!“ žinutės, padėkite stiklainį klausimų, iš kurių svečiai gali pasirinkti ir į kuriuos atsakyti.

Įtraukite: registraciją

Visi mylimi žmonės, susirinkę į vieną vakarėlį, paliks puikių prisiminimų, tačiau jūs negalite fiziškai būti su visais vienu metu. Puikus video grafas užfiksuos akimirkas, kurių nematysite asmeniškai. Pvz., Jei fotografuojate kokteilių valandą, galite neįamžinti savo draugų, žaidžiančių su foto kabinų rekvizitais, ar jūsų svečių, besidominčių flamenko šokėjais, kuriuos samdėte jiems linksminti.

Kai jus traukia milijonas skirtingų krypčių, diena praeis staigiai, ir jūs praleisite mažas akimirkas, kurios padės padaryti tokią dieną ypatingą. Tegu operatorius įamžina tai ką esate nurodę jam nufilmuoti. Vietas kur jūsų draugai leido laiką be jūsų taip pat yra svarbios vestuvių filmuko dalys.

Pabaigai

Nepaisant vaizdo medžiagos kokybės ar operatoriaus profesionalumo jus vis vien turėsite puikias vestuves ir tai išliks jūsų atmintyje visą gyvenimą, tad atsiminimai išliks.

Jeigu jus domina vestuvių vaizdo operatorių paslaugos ir jų galimybės kviečiame apsilankyti vestuviupartneris.lt

Panašūs įrašai

Interneto paslaugą nėra taip lengva užsakyti

Interneto pasirinkimo galimybės yra didelės, nes Lietuvoje jį siūlo tiek mobiliojo ryšio operatoriai, tiek ir pagrindiniai interneto tiekėjai. Ne paslaptis, kad Vilniuje pasirinkimas yra...

Sausos rankų odos priežiūra

tin sausa rankų oda tikrai gali varginti. Vieniems su šia problema tenka kovoti visus metus, o kai kuriems stipriau oda šerpetoja žiemą, kai už...

Paspirtukas – mada ar būtinybė?

Paspirtukai yra ne tik malonūs prisiminimai iš vaikystės ar būdas linksminti savo pačių vaikus. Šiandien rinkoje paspirtukai internetu yra daugybė modelių, kurie skirti suaugusiems. Paspirtuką...

Paskutinės naujienos