Video registratorius – šiuolaikinio vairuotojo saugos garantas

video registratoriusTeko ne kartą pabuvoti eismo įvykyje, kurio metu buvo sunku nustatyti kaltininkus? Tokiais atvejais, ypač pagelbsti video registratorius. Šis įrenginys yra skirtas vaizdo fiksavimui keliavimo metu. Dažniausiai vaizdas filmuojamas iš vairuotojo perspektyvos, tačiau modernesnė įranga geba įrašyti vaizdą ir iš kitų kampų ar net salono vidaus. Svarstantiems ar verta įsigyti tokią įrangą, tiesiog nereikėtų dvejoti, nes vis dėlto – jų kainos nėra tokios didelės, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Aišku, jeigu jus domina pati moderniausia įranga, kuri turi begalė funkcijų, tuomet teks išleisti ne vieną šimtą eurų, tačiau kalbant apie paprastesnius įrenginius, už kelias dešimtis eurų tikrai galite rasti pakankami geria funkcionuojančią įrangą. Svarbiausia yra žinoti iš kur ją pirkti.

Video registratorių yra pačių įvairiausių, tačiau pagrindinis tikslas yra viską filmuoti. Vaizdas yra filmuojamas tuomet, kai įjungiamas pats įrenginys. Tai reiškia, kad pabaigus kelionę, ir pastačius transporto priemonę garaže, jūs galite išjungti jį ir viskas. Sekančią dieną jį vėl įjungiate ir toliau vaizdas bus įrašinėjamas įprasta tvarka. Bet, nepamirškite, kad tokie įrenginiai reikalauja elektros energijos. Tad labai svarbu pasidomėti kaip vyksta pat maitinimas.

Kai kurie video registratoriai veikia su baterijų pagalba. Tokie įrenginiai yra pigiausi, nes jų budėjimo laikas yra labai trumpas. Tiesiog baterija išsenka ir tiek. Tačiau standartiniai ir dažniausiai perkami video registratoriai yra jungiami prie automobilio, todėl maitinimas vyksta nuolatos. Tai būtų geresnis variantas. Tiesa, kiek elektros energijos suvartojama – bus nurodyta įrenginio techninėje dalyje t.y. specifikacijoje, kurioje ir surašytos visos techninės galimybės kiti svarbūs aspektai.

Perkant video registratorių, taipogi reikia peržiūrėti kokias funkcijas jis. Jeigu jūs orientuojatės tik į vaizdo įrašymą, tuomet jums nėra reikalo rinktis tų moderniausių įrenginių už keletą šimtų eurų. Galite rinktis paprastą video registratorių, kuris vaizdą įrašinės kelių valandų intervalu ir tiek. Modernesni video registratoriai turi tokias funkcijas, kaip įspėjimas apie radarus, taipogi kai kuri įranga turi navigacinę funkciją, padedančią orientuotis kelyje ir t.t.

Šių įrenginių įsigijimas yra be gali paprastas. Video registratorius siūlo įvairios elektronikos priemonių parduotuvės. Internete tokia įranga prekiauja kompiuterine bei elektronika prekiaujančios el. parduotuvės, tačiau geriausia būtų iš pradžių apsižvalgyti tose vietose, kur prekiaujama būtent automobiliams skirta įranga bei aksesuarais. Ten, tikėtina, bus didesnis pasirinkimas bei geresnės kainos. Aišku, ir paprastose el. parduotuvėse galite rasti puikius pasiūlymus.

Perkant video registratorius internetu, reikia įsidėmėti vieną dalyką – pardavėjo reputacija yra viskas. Jeigu jūs ketinate pirkti tokią įrangą iš pardavėjo, kurio prekių ir paslaugų kokybę jau ne vienerius metus skundžiasi pirkėjai, tuomet tikėtina, kad iš tų besiskundžiančiųjų būsite ir jūs. Nera reikalo rizikuoti, kai tuo tarpu yra patikimų ir sąžiningų pardavėjų. Tas pats taikoma ir gaminiams.

Įvairiais prekiniais ženklais pažymėti įrenginiai irgi sulaukia gausybės atsiliepimų, ypač užsienio rinkose. Suvedus modelį, galima rasti daug informacijos apie konkrečius video registratorius. Tad, perkant juos, būtų naudinga pasidomėti ir gamintojais, ir įrenginių modeliais. Tuomet jau tikrai žinosite ar perkate kokybišką įrangą ar ne.

Internete visada kainos yra mažesnės, tačiau, kai kurie pirkėjai baiminasi pirkimo nuotoliniu būdu visai be reikalo. Aišku, kad daugelyje vietų pirmiau reikės sumokėti pinigus, tačiau jeigu žinote, kad jiems vedate gerą reputaciją turinčiai el. parduotuvei, tuomet pinigų praradimo bijoti tikrai nereikia. Juk prieš tai jau pirko ne vienas žmogus, tad naivu tikėti, kad jūs būsite pirmasis apgautas.

Panašūs įrašai

Video registratorius – šiuolaikinio vairuotojo saugos garantas

Teko ne kartą pabuvoti eismo įvykyje, kurio metu buvo sunku nustatyti kaltininkus? Tokiais atvejais, ypač pagelbsti video registratorius. Šis įrenginys yra skirtas vaizdo fiksavimui...

Plaukų dažymo sruogelėmis žingsniai

Dažymas sruogelėmis niekuomet neišeina iš mados. Atsiranda vis naujų technikų kaip galima jomis pabrėžti bruožus, vizualiai padidinti plaukų apimtį ar paryškinti natūralią plaukų spalvą....

ERP, SCM ir CRM programų integracija

Kiekvienam verslo savininkui yra svarbu išlaikyti įmonę aukštose pozicijose sparčiai besikeičiančioje ir pasaulinėje užsakomųjų paslaugų aplinkoje. Šiame straipsnyje aptarsime tokias sistemas kaip CRM, SCM ir...

Paskutinės naujienos