Žaislai internetu – išsirinkti labai paprasta

Šiuolaikinių žaislų tendencijos pastaruoju metu kinta taip pat greitai, kaip ir naujausių drabužių kolekcijos: daugėja gamintojų, žaislų-robotų su specialiomis funkcijomis, o kiekvienas naujas animacinis filmas kino teatre papildo ir žaislų parduotuvių lentynas – juk kiekvienas nori mėgstamą filmuko herojų „auginti“ savo namuose. Visiškai skirtingai nei edukaciniai žaislai, kurie išlieka aktualūs tol, kol vaikas yra smalsus, o ne tol, kol naują mėgstamiausio personažo žaislą keičia kiti, nauji personažai. Kodėl yra verta vaikui siūlyti edukacinius žaislus?

Edukaciniai žaidimai – puiki lavinamoji priemonė vaikams

Edukaciniai žaidimai vaikams padeda geriau suprasti save, aplinką ir lavinti įgūdžius. Turbūt dauguma girdėjote, jog žaislai yra neatsiejamas vaikų mokytojas, tačiau edukaciniai žaislai turi daug daugiau teigiamų savybių, nei jums galėjo atrodyti. Kūdikiai lavina regos pojūčius, matydami ryškius įvairių spalvų žaislus. Arba žaislai, skleidžiantys įvairius garsus, gali lavinti vaikų klausą, dėl to tokie žaislai yra tinkami visiems vaikams, nes lavina net ir pačius mažiausius.

Galima rinktis ir pagal įgūdį

Šiuolaikinio žmogaus įgūdžiai – kokie ir kaip jie turėtų būti ugdomi, kalba vis daugiau mokslininkų ir edukologų. Ateitį nuspėti nėra lengva, bet ryškėja tam tikros tendencijos, kurios vaikams prognozuoja naujos kartos išbandymus. Pavyzdžiui, www.edukaciniai.lt  svetainėje yra išskirti net 10 pagrindinių “šiuolaikinio žmogaus įgūdžių”, pagal kuriuos surūšiuoti žaislai ir žaidimai padeda vaikams lavinti pasirinktus įgūdžius jau nuo mažų dienų. Žaislai ir žaidimai yra puikios priemonės pasiekti tikslą, nes malonios ir prasmingos veiklos sūkuryje net nepastebime, kad vyksta mokymasis.

Žaislus išrinkite pagal vaiko amžių 

Žaislai vaikams labai lengvai gali būti parenkami pagal vaiko amžių. Vaiko amžių atitinkantys žaislai turėtų padėti pažinti aplinką, juoos ugdyti ir lavinti jų įgūdžius. Tuo pačiu derėtų nepamiršti, kad nurodytas amžius yra tiktai rekomendacinio pobūdžio ir gali būti tik kaip variantas, kadangi kiekvieno vaiko poreikiai yra individualūs.

Taigi, jeigu ieškote dovanos vaikams – dabar jau tikriausiai žinote, kad verta rinktis edukacinius žaislus! Apsilankykite www.edukaciniai.lt ir išsirinkite iš plataus asortimento.

Panašūs įrašai

Ar žinote kokios makiažo tendencijos vyrauja šiemet?

Ilgą laiką dalį veido teko dengti kauke, tačiau karantino ribojimams laisvėjant, daugelis nevengia vietoj lūpų balzamo pasigražinti ryškesniais lūpdažiais. Atėjo laikas puoštis ir vėl...

Priežastys kodėl verta įsirengti ileidžiamus žibintus savo sode

Galite naudoti šiuos įsiterpusius šviestuvus, pavyzdžiui, šį keturių Sol Outdoor 72 šviestuvų rinkinį, kad paskatintumėte lankytojus keliauti po sodą apšviestais takais ar takais arba...

LED žibintai: norint ilgaamžiškumo, privalu juos prižiūrėti

Pagal taikomus reikalavimus kiekvienoje transporto priemonėje turi būti įrengti dviejų tipų privalomi žibintai – artimųjų ir tolimųjų šviesų. Artimųjų šviesų žibintai naudojami įprastai, o...

Paskutinės naujienos